Daj się zaskoczyć Wiosennej Ofercie marki Wawel!

Cieplejsza aura tuż, tuż, a wraz z nią na sklepowych półkach Oferta Wiosenna marki Wawel! Znajdują się w niej produkty znane i uwielbiane przez miłośników słodkości, podane w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach oraz limitowane edycje produktów stworzone z myślą o tej wyjątkowej ofercie. Wszystkie słodycze marki Wawel zawierają Dobre Składniki i biorą udział w akcji dobroczynnej „Serce Rośnie”. Oferta Wiosenna już dziś czeka na odkrycie!

Wiosenna Oferta Wawel 2018

Czekolada Adwokat – wykwintna deserowa czekolada z kremowym nadzieniem o smaku holenderskiego likieru. Dla prawdziwych koneserów słodkości z nutą alkoholu. Bez dodatku substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.
Cena za czekoladę 100 g: 3,80 zł

Czekolada Owoce Leśne – delikatna mleczna czekolada, a w niej letnie leśne owoce w postaci pysznego nadzienia. Dla wszystkich fanów połączeń smaków czekoladowo-owocowych!
Cena za czekoladę 100 g: 3,80 zł

Czekolada Bakaliowa – bogactwo rodzynek i orzeszków arachidowych w delikatnej mlecznej czekoladzie. Propozycja dla wielbicieli pożywnych czekolad.
Cena za czekoladę 100 g: 3,80 zł

Tradycyjna Mieszanka Krakowska w nowym wydaniu mix smaków to bogactwo 4 owocowych smaków wybranych przez Konsumentów: ananasa, pomarańczy, owoców leśnych i wiśni. Wszystkie oblane oryginalną deserową czekoladą Wawel.
Cena za opakowanie 400 g: 12 zł

Michałki z Wawelu, mix smaków – to pełne chrupiących orzeszków, oryginalne Michałki z Wawelu w trzech wariantach smakowych: Klasyczne, Białe i Kokosowe. Duża rodzinna paczka to idealna okazja do dzielenia się. Do tego zero barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.
Cena za opakowanie 400 g: 12 zł

Fresh & Fruity, mix smaków – pyszne zestawienie nut kwaśnych i słodkich zamknięte w soczyście owocowych galaretkach. Zapakowane w wygodnym, funkcjonalnym i rodzinnym opakowaniu 400 g – idealnym do dzielenia się!
Cena za opakowanie 400 g: 12 zł

Żelki jak SMOK – w wersji limitowanej – dostępne tylko w Ofercie Wiosennej. Żelki w sześciu wersjach smakowych: cytryna, pomarańcza i wiśnia, jabłko, malina i ananas. Produkt nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. opakowanie – zaprojektowanie jest specjalnie z myślą o najmłodszych. W środku kartonika znajduje się prezent – książeczka z łamigłówkami i rebusami.
Cena za opakowanie 300 g: 11 zł