Charakter nadaje życiu smak

powrót

Ona widzi światełko w tunelu, tam gdzie inni widzą tylko mrok…

Są takie momenty w życiu każdego człowieka, kiedy uzmysławia sobie, że właściwie odnalazł drogę do domu… Podświadomie czuje, że jest na właściwym miejscu i z odpowiednią osobą. Gdy poznałem moją żonę Anię tak właśnie się czułem.

„Pokochałem ją za jej optymizm, radość życia, upór, który czasami doprowadza mnie do szału.”

Z nią nie można się nudzić, jest pomysłowa, aktywna . Wspieram ją, jak tylko potrafię, ale czasem trudno dotrzymać jej kroku. Przejmuje się losem innych, organizowała już tyle akcji charytatywnych, pomagała znajomym i rodzinie.
Ponad trzy lata temu stwierdziła że czas na zmiany… Zapragnęła zostać swatką. Na początku mało kto wierzył w powodzenie prowadzenia Centrum Zapoznawczego. Mówili, że w czasach wirtualnych znajomości, tradycyjne wieczorki, stacjonarne biuro i swatka nie ma szansy utrzymać się na rynku. Na szczęście Ania była innego zdania! Ja wymyśliłem nazwę, znalazła się garstka bliskich osób, które uwierzyły w powodzenie takiej działalności, a przede wszystkim, uwierzyli w nią. To jak mogło się nie udać? Uparła się, napisała Poradnik Randkowy, pragnęła uczyć ludzi randkowania, prowadziła Kącik Swatki w gazecie, napisała piosenkę, prowadzi bloga.
Organizowała wiele wieczorków tematycznych dla samotnych, targi dla seniorów. Kiedy zachorowała jej mama na raka, a lekarze nie dawali jej nadziei, postanowiła leczyć mamę na własną rękę. Pracowała jak szalona po nocach ( wtedy jeszcze w finansach)czytała książki, sprowadzała leki z świata, ja oczywiście pomagałem i udało się, mama Ani żyje, a lekarze mówią o cudzie.
Ona zawsze widzi światełko w tunelu, tam gdzie inni widzą tylko mrok. Jest kobietą z ciekawym charakterem, jest uparta, wytrwała, pomocna, ciepła i serdeczna i za to ją kocham.

Historie z charakterem

Poznaj historie które napisało życie.

M-mądra O-otwarta, A-absolutnie najwspanialsza przyjaciółka…

… I-inspirująca K-kreatywna A-absolutnie najwspanialsza przyjaciółka. Poznałyśmy się 26 lat temu na I roku studiów–przyjaźń smakowała wtedy prostym jedzeniem w akademiku i grzańcem w klubie. Potem przyszła dorosła przyjaźń –...

10

Cicha bohaterka

Ma na imię Teresa, jej mąż (mój ojciec) czasem dla żartu mówi do niej „Matka Teresa” bo ciągle jest zapracowana pomaganiem nam – swoim dzieciom. Z wyglądu niepozorna, życie odcisnęło na jej twarzy ślady w postaci wielu drobnych...

14

Kobieta – marynarz

Czy jestem kobietą z charakterem? Po latach zmagań by osiągnąć swój cel uważam, że zdecydowanie jestem. Mając 16 lat, stwierdziłam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia nie istnieją. Mianowicie gdy miałam ów wiek, postanowiłam...

8
Pokaż więcej (29)