NEWS
DOBRE WIADOMOŚCI, DOBRE SKŁADNIKI
Koniec internetów
W Redakcji M! pojawił się temat: dotrzeć aż na koniec Internetów i dowiedzieć się, co się na nim znajduje. Pomyślałem, jeżeli ktoś ma ogarnąć tę sprawę, to tylko ja. Jak postanowiłem, tak klawiatura poszła w ruch.
POZOSTAŁE M! NEWSY
Bez większej spiny wpadłem w sieć po sam skręcik. Wprawdzie musiałem przekopać się przez spory stos memów, uwolnić z zapętlonego filmiku na YouTubie, by w końcu przez uchylone okienko, cały na biało, wbić na koniec Internetów. Co tam znalazłem? Cóż, kilka tęczowych kotów z laserem w oczach. Wpadłem na Ostatniego Jednorożca, foty Elvisa z emerytury na bezludnej wyspie i najeżonego jeża, który prawie zdradził dokąd tupta nocą... Postanowiłem się jednak nadmiernie nie skręcać, bo w końcu orzeszki mam nie od parady i poszperałem dalej. Ku mojemu zaskoczeniu, gdy już prawie dotarłem do strony lotniska w Radomiu, pojawiła się ona: Księga Dobrych Rad. Zbladłem z zachwytu! Otworzyłem ją, strony zaczęły szeleścić jak papierki M! Znalazłem prawdziwy skarb, trzy słodkie tajemnice o tym, jak osłodzić sobie czas. W każdej z nich naprawdę pojawiło się moje imię! I zaświadczam Moi Drodzy Fani, że opinie Czerwonego i Niebieskiego, że coś kręcę, to zwykła ściema.

Zatem przed Wami dobre rady z końca Internetu,:
1. Przygarnij sobie Białego M!chałka z Wawelu! Będzie dla Ciebie słodki. Chętnie zamerda skręcikiem na Twój widok, a kiedy wyprowadzisz go na spacer, będziesz się opędzać od wyciągniętych rąk fanek niczym Justin Bieber .

2. Wybierz się ze swoim słodkim Białym M!ichałkiem na komedię romantyczną. Jeżeli będzie Ci szeleścił nad głową ze wzruszenia, poluzuj mu skręciki!

3. „Wsiądź do pociągu byle jakiego, nie dbaj o bagaż, nie dbaj o bilet”. Ściskając w ręku Białego M!chałka (byle nie za mocno, bo słodziak jest kruchy), skasuj bilet.

Tak oto najsłodsze kąski z Księgi - tyle zdołałem spisać, zanim zwinęli mi ją sprzed oczu puchaty bobas z różowym szczeniakiem, czy jakoś tak. Byłem. Zdobyłem. Opisałem. Wiem. Dobry jestem.
Instagram
#RedakcjaM