NEWS
DOBRE WIADOMOŚCI, DOBRE SKŁADNIKI
RANDKA W CIEMNO
Mój szef to fanatyk randkowania. Pół notesu ma zapełnione numerami do adoratorek. Średnio raz w miesiącu, ja albo Biały, jesteśmy wybierani przez kobiety, które konsumowały już Czerwonego. Ale zaraz, tak to się zaczynała inna historia, więc od początku.
POZOSTAŁE M! NEWSY
Jak słucham Czerwonego, że niby Marylin Monroe mu co roku Happy Birthday śpiewała, a Like a Virgin Madonny powstał po ich wspólnym słodziakowaniu, to zalewa mnie czekolada. Bo niby co ten miłośnik idealnie skręconego skręcika wie o zdobywaniu kobiecych serc?

To ja Niebieski ledwo nadążam z odpisywaniem dziewczynom, które w ulubionej aplikacji przesuwają w prawo moje zawadiackie selfie i to od rozwiązania moich skręcików na speed date’ach, trudno im się powstrzymać!

Ja, Niebieski, działam na kobiety tak, że aż papierki szeleszczą. Zastanawiacie się, jak to robię?
Po pierwsze prestiż. Dziewczyna jak już ma mnie w ręce to wie, że jakiemuś Wagsowi z zazdrości łamie się tips na trybunach. W końcu jestem redaktorem M! Mam papierek nie od parady – niebieski kolor podkreśla mój charakter, a tatuaż sprawia, że jestem oryginałem wśród oryginałów. Jak widzicie pierwszy etap to łatwizna, ale nie tylko papierek zdobi cukierka! – jeszcze nie powiedziałem, co mam w środku. Gdy już na drugiej randce skręciki zostaną poluzowane i dochodzi do pierwszego zbliżenia, to moja idealnie zastygnięta czekolada zaczyna się rozpływać…  A potem moi drodzy czytelnicy… totalne zakochanie, normalnie wiórki lecą!

I pozwolicie, że tu zakończę bo właśnie cały świat mi zaszeleścił, weszła ona, długonoga, zakręciła mną i już wiem, wiem na pewno, że… do końca życia będę tylko jej słodziakiem. 
Instagram
#RedakcjaM