Znasz swój charakter?

Sprawdź się i zobacz czy wynik Cię zaskoczy!

Quiz

Kobiety z charakterem

Odkryj słodką prawdę o sobie!

Chcesz więcej?

Wejdź na blog Interia

Udanej zabawy!

LAUREACI KONKURSU

"Charakter nadaje życiu smak.

Pokaż przyjaźń z charakterem!”NAGRODY I STOPNIA
POBYT W SPA + ZESTAW SŁODYCZY:

1. Magdalena Lesiak
2. Urszula Rosół

II NAGRODY II STOPNIA
TORBY O’BAG + ZESTAW SŁODYCZY:

1. Monika Złotnicka
2. Iwona
3. Marta Kotas
4. Anna Kazimierczak
5. Daniela
6. Grażyna
7. Aurelia
8. Monika

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Kobiety z charakterem

Poznaj historie które napisało życie.

M-mądra O-otwarta, A-absolutnie najwspanialsza przyjaciółka…

… I-inspirująca K-kreatywna A-absolutnie najwspanialsza przyjaciółka. Poznałyśmy się 26 lat temu na I roku studiów–przyjaźń smakowała wtedy prostym jedzeniem w akademiku i grzańcem w klubie. Potem przyszła dorosła przyjaźń –...

10

Cicha bohaterka

Ma na imię Teresa, jej mąż (mój ojciec) czasem dla żartu mówi do niej „Matka Teresa” bo ciągle jest zapracowana pomaganiem nam – swoim dzieciom. Z wyglądu niepozorna, życie odcisnęło na jej twarzy ślady w postaci wielu drobnych...

14

Kobieta – marynarz

Czy jestem kobietą z charakterem? Po latach zmagań by osiągnąć swój cel uważam, że zdecydowanie jestem. Mając 16 lat, stwierdziłam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ograniczenia nie istnieją. Mianowicie gdy miałam ów wiek, postanowiłam...

8
Pokaż więcej (29)

Charakter nadaje życiu smak

Malaga, Tiki Taki i Kasztanki to wyjątkowe czekoladki dla kobiet z charakterem.

Kasztanki
Wyrazisty charakter
Kasztanki twardo stąpają po ziemi, co wcale nie znaczy, że nie potrafią też dobrze się bawić. Lubią stabilność i dokładnie wiedzą czego chcą. Wciąż są w ruchu i aktywnie działają realizując swoje plany. W ich wyrazistym charakterze dominują spokój i opanowanie, które pozwalają zapanować nad różnymi sytuacjami i osiągać cele. Są stanowcze i mają wyrafinowany gust, co dodaje im tajemniczości. Kasztanki podejmują wyzwania i są przygotowane na każdą ewentualność. Chętnie też spędzają czas ze znajomymi, którzy zawsze mogą znaleźć w nich oparcie.
Odkryj najsłodsze tajemnice Kasztanków. Poznaj ich wyrafinowany smak i delektuj się starannie dobranymi składnikami. Zasmakuj w ich słodkim kakaowym wnętrzu z dodatkiem złotego wafelka, ukrytym pod warstwą deserowej czekolady.
Malaga
Czarująca delikatność
Pełna słodkiej tajemnicy Malaga, ujmuje subtelnością. Zawsze delikatna i taktowna, potrafi zachować się odpowiednio do sytuacji. Swoją wrażliwością w naturalny sposób zjednuje sobie innych. Jej finezja i elegancja, przyciąga spojrzenia, oczarowując każde, nawet najbardziej nieprzejednane, towarzystwo. Choć rozmarzona buja w obłokach, fantazjując o idealnym świecie, potrafi także, kierując się niezawodną intuicją, znaleźć rozwiązanie w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Słodka natura Malagi nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.
Daj się porwać chwili rozkosznego smaku. Poznaj słodką naturę Malagi i odkryj idealne proporcje składników. Swój niepowtarzalny charakter Malaga zawdzięcza półpłynnemu nadzieniu, które skrywa wypełnione słonecznym blaskiem rodzynki. 
Tiki Taki
Eksplozja radości
Przebojowy charakter Tiki Taków da się zauważyć już na pierwszy rzut oka. Rozpiera je energia, a optymizm nie opuszcza nawet na krok. Wszędzie ich pełno, dlatego ten żywiołowy temperament to ich znak rozpoznawczy. A pełna egzotyki natura sprawia, że potrafią być naprawdę intrygujące. Ogromny entuzjazm pozwala im przenosić góry i wychodzić cało, nawet z największych opresji. Tiki Taki są twórcze i kreatywne. Pomysłowość, która nigdy ich nie opuszcza, nie pozwala im się nudzić. Pozytywnie nastawione do świata, cieszą się życiem i czerpią z niego każdego dnia!
Zasmakuj w pełnej egzotyki naturze Tiki Taków. Odkryj ich intrygujący smak, stworzony z połączenia najwyższej jakości składników oraz tradycyjnej receptury. Tajemnica Tiki Taków tkwi w niepowtarzalnym orzechowo - kokosowym nadzieniu starannie otulonym deserową czekoladą.

Wyrazisty charakter Kasztanków?
Czarująca delikatność Malagi,
a może eksplozja radości Tiki Taków?


Poznaj trzy wyjątkowe czekoladki dla kobiet z charakterem i nadaj swojemu życiu smak!

Robimy to dobrze.
Z dobrych składników.

Nasze produkty tworzymy ze szczególną dbałością o jakość i skład, bo wierzymy, że dobre składniki mają wpływ na nasz humor. To proste - gdy czujemy się dobrze, chcemy czynić dobrze, a suma szczęśliwych dni to dobre życie.

więcej

Masz pytania lub wątpliwości?

Napisz do nas na konkurs_mkt@wawel.com.pl