NEWS
DOBRE WIADOMOŚCI, DOBRE SKŁADNIKI
Imię Nazwisko rekordzistą Polski. Padł nowy rekord w liczbie emoji w jednej wiadomości.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Z KRAJU I ZE ŚWIATA
  • Pabianiczanin kupił trefny samochód za 164.000 zł.
  • Sześć miesięcy bez ZUS staje się faktem.
  • Pabianiczanin kupił trefny samochód za 164.000 zł.
Zostań bohaterem tego newsa
i wyślij znajomym lub opublikuj na Facebooku!
Imię Nazwisko z mistrzostwem Polski. Rekord w liczbie emoji w jednej wiadomości pobity! To był prawdziwy nokaut! Kibice na długo zapamiętają czat, jaki rozegrał się przed chwilą na Messengerze. W czasie rozmowy ze znajomymi pobity został rekord Polski w liczbie emoji dodanych do jednej wiadomości. Imię Nazwisko ze złotym medalem!
- Nigdy w życiu nie widziałem tylu emotikonek na raz, a czatowałem na wszystkim od Gadu-Gadu po Snapa - przyznaje jeden z oczarowanych fanów otulony szalikiem z napisem “Imię Nazwisko”. - Było tam wszystko od zwykłego LOL po zaawansowane XD, a ten finałowy GIF z uroczą alpaką całkowicieskradł moje serce.
Do historycznego wyczynu doszło, gdy rozmowa zeszła na M!chałki z Wawelu. Od początku było wiadomo, że to temat, którego Imię Nazwisko nie zamierza przemilczeć. Takiego odzewu nikt się jednak nie spodziewał.
- Imię Nazwisko to twardy zawodnik, ale nawet nas zaskoczyło, z jaką gracją wyraża swoje uwielbieniedo M!chałków z Wawelu poprzez niezliczone <3 i :* (y) - twierdzą komentatorzy. - Pomiary na finiszu wykazały, że dokładnie 26% składu wiadomości, za którymi stoi Paulina Kowalska, stanowiły emotikony - tyle, ile orzeszków jest w jednym M!chałku!
Jak dowiedziała się nasza redakcja, Imię Nazwisko nie zamierza spocząć na laurach i już szykuje się do kolejnego czatu. Tym razem będzie mierzyć się z rekordem świata.
- Jeżeli tylko temat zejdzie na M!chałki z Wawelu, przywiozę z Messengera kolejny medal dla Polski - zapewnia nas Imię Nazwisko.
Wpisz się:
Adres, na który wyślemy Ci link do Twojego newsa
Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem akcji "Wkręć się w dobre wiadomości" i w pełni akceptuję jego treść.
Dziękujemy za udział w zabawie! W najbliższym czasie otrzymasz od nas maila z linkiem do Twojego niusa.
Instagram
#RedakcjaM

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o promocjach oraz nowych produktach.

Klikając zapisz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.