Aktualności

Aktualności Aktualności
19.02.2024

Kokosowość Level Wawel – nowa czekolada kokosowa z Wawelu

Nowa, wyjątkowa czekolada z Wawelu przenosi na egzotyczną plażę pełną słońca i palm kokosowych. Połączenie królewskiej jakości czekolady Wawel z puszystym nadzieniem pełnym wiórków kokosa (aż 45%!) to prawdziwa uczta dla podniebienia. Nowa tabliczka Wawel Kokosowa 87 g od lutego w sklepach w całej Polsce.

Czytaj więcej
19.01.2024

Powiedz to sercem – Oferta Okazjonalna od marki Wawel

Początek roku to czas celebracji wielu wyjątkowych okazji. Dlatego również w tym roku marka Wawel przygotowała dedykowaną Ofertę Okazjonalną na wszystkie ważne momenty, a w jej ramach limitowaną edycję słodkości. Tegoroczna oferta doskonale sprawdzi się na wszystkie chwile wymagające szczególnej oprawy, zwłaszcza na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, Walentynki oraz Dzień Kobiet. Podarowanie pysznego upominku to prosty sposób, aby wyrazić swoje uczucia lub podkreślić wyjątkowość danej chwili.

Czytaj więcej
15.01.2024

Wyższy poziom czekoladowego doznania – Marka Wawel z nową platformą komunikacyjną Level Wawel

„Level Wawel” – to hasło kampanii i zarazem nowa platforma komunikacji krakowskiego producenta słodyczy Wawel SA.

Czytaj więcej
30.11.2023

Spotkajmy się w te święta! Wawel prezentuje słodką Ofertę Zimową

Czas oczekiwania na święta to najbardziej magiczny okres w całym roku. W powietrzu unosi się przyjemna aura wzajemnej życzliwości i wyjątkowej atmosfery. To piękny czas podarunków od serca i spotkań z bliskimi oraz smakowania wspólnych chwil, które tej zimy dopełniają królewskiej jakości słodycze z Wawelu.

Czytaj więcej
27.11.2023

VEGE NOW – nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

Delikatny aksamitny smak i receptura oparta jedynie na składnikach roślinnych – to wszystko znajduje się w nowej wegańskiej tabliczce VEGE NOW marki Wawel z międzynarodowym certyfikatem V-Label. To pierwsza tego typu tabliczka w asortymencie Wawel i kolejny produkt przyjazny weganom, który marka proponuje konsumentom.

Czytaj więcej