Sklepy i kawiarnie dobrych produktów

Nasze sklepy Nasze sklepy

Słodkie niespodzianki, radosna atmosfera i nowoczesne wnętrza –
to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić sklepy firmowe Wawel.

Naszym celem jest wprawienie Was w dobre samopoczucie – robimy to na co dzień, produkując wyjątkowe słodycze. Wiemy, jak ważne są chwile przyjemności, dlatego z myślą o ich celebrowaniu stworzyliśmy sieć sklepów firmowych Wawel, w których pijąc pyszną gorącą czekoladę i robiąc słodkie zakupy, możecie poczuć się dobrze.

Każdy z naszych sklepów to miejsce wyjątkowe, w którym tradycja i kunszt wyrobu łączą się z nowoczesnym wnętrzem i przyjazną atmosferą. W ofercie sklepów, obok czekolady na gorąco, znajdują się także wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży, m.in. czekolady z wizerunkami i symbolami polskich miast, konfitury z czekoladą Wawel oraz fantazyjne zestawy prezentowe, które obsługa sklepu przygotowuje na życzenie Klienta.

Rozsmakuj się

w naszych kawiarniach

Słodki Wawel Kraków

Słodki Wawel Zakopane

Sklep internetowy

Chcesz wprawić kogoś w dobry nastrój, okazać wdzięczność lub sprawić by poczuł się wyjątkowo? Zapoznaj się z unikalną ofertą sklepu internetowego Słodki Wawel i podaruj komuś oryginalny kosz słodyczy jeszcze dziś!

Indywidualne zamówienia

Znajdź sklep


Zapraszamy

do współpracy

Masz lokal handlowy do wynajęcia? Skontaktuj się z nami

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej poszukujemy atrakcyjnych lokali handlowo - usługowych do wynajęcia. Współpraca z marką Wawel to prestiż oraz wiele benefitów.

Warunki wynajmu lokaluDowiedz się więcej >>


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
a.kijek@wawel.com.pl
tel. (+48) 507 441 116
m.pasek@wawel.com.pl
tel. (+48) 515 416 577
tel. (+48) 12 25 27 328