Czekolady Premium Wawel to samo dobro – teraz potwierdza to certyfikat UTZ

Trudno odmówić sobie tego, co dobre. A takie są czekolady Premium Wawel. Potwierdza to pozyskany przez markę certyfikat UTZ, który oznacza, że kakao wykorzystane do produkcji słodkości pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Wyrazisty smak i charakter czekolad Wawel Premium zachwycają każdego. Samo dobro!

A gdyby tak słodkości były jeszcze lepsze?

Sięgając po produkty Wawel, możemy mieć pewność, że wybieramy tylko to, co najlepsze. Wszystkie produkty spełniają wymogi programu Dobre Składniki – nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Jeśli jeszcze nie odkryłeś nowej odsłony doskonałych Czekolad Premium Wawel, to czas to zmienić! W ofercie Wawel Premium znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowym kształcie i szacie graficznej podkreślającej wykwintny charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań smakowych. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw. Jest to także potwierdzenie przestrzegania dobrych praktyk rolniczych na plantacjach kakaowca. Przekonaj się, jak doskonale smakują tabliczki Wawel Premium!

Wawel znaczy dobry / Sięgaj po to, co dobre

„Czujesz się dobrze, czynisz dobrze” – ta dewiza to nieodłączny element wszelkich działań marki Wawel. Wawel wierzy, że dobre słodycze, pozbawione konserwantów czy innych zbędnych dodatków, mają moc wprowadzania w dobry nastrój i jednocześnie inspirują do czynienia dobra. Czy wiesz, że wyroby ze znakiem UTZ są synonimem najwyższej jakości oraz zostały wyprodukowane w sposób odpowiedzialny bez szkody dla środowiska oraz ludzi pracujących przy uprawach i produkcji certyfikowanego surowca? Takie są właśnie Czekolady Premium. Sięgnij po te wytrawne i eleganckie czekolady już dziś i sprawdź, jakie są DOBRE.

Czekolady Wawel z linii Premium, które poruszają zmysły

*Próbowałeś już Czekolady Gorzkiej Wawel Premium z cząstkami miętowymi 70% cocoa? Jeśli nie, czas to zmienić! Zachwyca atrakcyjnym połączeniem wytrawnej gorzkiej czekolady 70% cocoa z oryginalnymi dodatkami – delikatnie chrupiącymi cząsteczkami miętowymi, które zapewniają subtelny, łagodny smak i odświeżający aromat mięty. Eleganckie opakowanie, aksamitna konsystencja dzięki dłuższemu procesowi konszowania, a także smukły kształt tabliczek z elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki to wyróżnik linii czekolad Premium. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji tej czekolady pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw, zostało pozyskane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne i wyzysku ludzi zatrudnionych przy produkcji tego surowca.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

*Gorzka Wawel Premium z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa
W tej wykwintnej czekoladzie z linii Wawel Premium znajdziesz aż 70% masy kakaowej
ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki oraz chrupiące i aromatyczne drobinki ziaren kakaowych i kawowych. Nowa czekolada Wawel Premium wpisuje się w ideę Dobrych Składników: nie zawiera oleju palmowego, emulgatora E476 ani sztucznych aromatów. Doskonała propozycja do kawy. Na opakowaniu znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji tej czekolady pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw, zostało pozyskane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne i wyzysku ludzi zatrudnionych przy produkcji tego surowca.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

*Gorzka Extra Premium 90% cocoa
Swój wytrawny i wyrazisty smak zawdzięcza szczególnie dużej zawartości szlachetnych odmian kakaowca z wybrzeża Afryki (aż 90% masy kakaowej), a także Dobrym Składnikom – to ekskluzywna czekolada bez oleju palmowego, aromatów i E476, wyłącznie z tłuszczem kakaowym. Teraz dostępna w nowej odsłonie – zaskakuje odświeżone opakowanie i nowa forma tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki. Na etykiecie znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji tej czekolady pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw, zostało pozyskane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne i wyzysku ludzi zatrudnionych przy produkcji tego surowca.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

*Gorzka ze skórką pomarańczy Premium 70% cocoa

Zachwyca idealnym połączeniem szlachetnej ciemnej czekolady z intensywnym smakiem kandyzowanej skórki pomarańczy. Znajdziesz w niej aż 70% masy kakaowej i tłuszcz kakaowy. Nie zawiera oleju palmowego, sztucznych aromatów i E476. Teraz dostępna w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu i z nową formą tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki. Na etykiecie znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji tej czekolady pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw, zostało pozyskane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne i wyzysku ludzi zatrudnionych przy produkcji tego surowca.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

*Gorzka Klasyczna Premium 70% cocoa
Wykwintna Czekolada Premium ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki, zawiera aż 70% masy kakaowej. To szlachetna czekolada z tłuszczem kakaowym, bez oleju palmowego, aromatów i E476. Odkryj ją w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu, ale także z całkiem nową formą tabliczki – smuklejszą i delikatniejszą, z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki Wawel. Na etykiecie znajdziesz znak UTZ – oznacza to, że kakao wykorzystane do produkcji tej czekolady pochodzi z odpowiedzialnych, zrównoważonych upraw, zostało pozyskane bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne i wyzysku ludzi zatrudnionych przy produkcji tego surowca.

Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł