Kokosowość Level Wawel – nowa czekolada kokosowa z Wawelu

Nowa, wyjątkowa czekolada z Wawelu przenosi na egzotyczną plażę pełną słońca i palm kokosowych. Połączenie królewskiej jakości czekolady Wawel z puszystym nadzieniem pełnym wiórków kokosa (aż 45%!) to prawdziwa uczta dla podniebienia. Nowa tabliczka Wawel Kokosowa 87 g od lutego w sklepach w całej Polsce.

Dobre składniki, pyszna czekolada

Słodka nowość została stworzona zgodnie z ideą projektu Dobre Składniki. Zawarty w niej aromat jest naturalny, a cały skład maksymalnie krótki i prosty. Nad procesem tworzenia produktów marki Wawel czuwa Rada Ekspertów, do której należą m.in. specjaliści do spraw żywienia. Dzięki niej słodkości z Wawelu mają nie tylko pyszny i wyjątkowy smak, ale też jakość na wysokim poziomie – na poziomie Level Wawel!

Jeszcze więcej kokosu!

Nowa tabliczka Kokosowa to nie jedyna słodycz z Wawelu, którą pokochają entuzjaści kokosa. Producent w swoim portfolio ma także inne produkty z tą egzotyczną nutą. Praliny Michałki Kokosowe z Wawelu to pyszna wariacja kultowych cukierków o intensywnie kokosowym nadzieniu, które doskonale komponuje się z chrupiącymi orzeszkami arachidowymi. Fanom MINIczekolad z Wawelu przypadnie do gustu MINIczekolada Danusia Kokosowa 38 g. To znana od ponad 100 lat słodka przekąska w kokosowej odsłonie, gdzie smak deserowej cienkiej czekolady harmonijnie łączy się z wakacyjnym smakiem kokosa. Kolejna ciekawa propozycja to duża czekolada nadziewana Crunchy Coco 258 g. To mocno mleczna czekolada nadziewana kokosowym nadzieniem z kawałkami wiórków kokosowych oraz kuleczek ryżowych.

Intensywnie kokosowy smak przeniesie Cię w słoneczny klimat, pełen pozytywnych emocji na poziomie Level Wawel!