Królewskie Mleczko Malinowe – czyli bujanie w malinowych obłokach

Królewskie Mleczko z Wawelu poleca się na lato – i nie tylko! Puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel teraz dostępne są w limitowanej edycji o smaku malinowym! Fani tych lekkich, puszystych słodyczy mogą cieszyć się wyjątkowym smakiem Królewskiego Mleczka Malinowego.

Do rodziny Królewskiego Mleczka Waniliowego i Królewskiego Mleczka Śmietankowego dołącza nowy wariant smakowy – Królewskie Mleczko Malinowe. Lekki, subtelny malinowy smak i aromat pysznych okrągłych pianek w czekoladzie z pewnością zachwyci niejednego miłośnika słodkości. Stylizowana litera “W” na polewie z oryginalnej czekolady Wawel jest gwarancją najwyższej jakości i doskonałego smaku. Każda z pianek jest indywidualnie pakowana, co ułatwia dzielenie się z innymi królewską chwilą zapomnienia. Beztroskie bujanie w malinowych obłokach tego intensywnie owocowego smaku jest na wyciągnięcie ręki!

Na półkach sklepów, produkt Wawelu kusi wzrok charakterystycznym różowym opakowaniem, z motywami nawiązującymi do relaksu i beztroski. Produkt wyróżnia się dzięki oryginalnej, prezentowej formie oraz nowoczesnemu designowi.

Królewskie Mleczko Malinowe, podobnie jak wszystkie słodkości z Wawelu, powstaje zgodnie z ideą Dobrych Składników – w oparciu o prosty skład, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.