Królewskie Mleczko Waniliowe docenione przez Konsumentów!

Produkty marki Wawel zostały docenione przez konsumentów w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2021. W tym roku Złoty Medal w kategorii “Cukierki miękkie, żelki, pianki, galaretki” zdobyło Królewskie Mleczko Waniliowe. Wyróżnienie to jest dla marki szczególnie ważne, ponieważ decyzję o przyznaniu nagrody podjęli sami konsumenci.

Nagrodzone Królewskie Mleczko Waniliowe to okrągłe pianki waniliowe oblane oryginalną ciemną czekoladą Wawel o przyjemnej dla podniebienia konsystencji. Oryginalny kształt Królewskiego Mleczka podkreśla wyjątkowość tego produktu. Każda z pianek pakowana jest osobno, dzięki czemu w pełni zachowuje swój subtelny smak. Doskonały skład, tworzony zgodnie z ideą Dobrych Składników, nie zawiera emulgatora E476, barwników i sztucznych aromatów.

„Cieszymy się, że już niewiele ponad rok po debiucie na rynku, Królewskie Mleczko Waniliowe znalazło tak duże uznanie wśród konsumentów. To zasługa wyjątkowości produktu, oryginalnej komunikacji, a przede wszystkim – niepowtarzalnego smaku. Dbamy o to, aby skład Królewskiego Mleczka Waniliowego opierał się tylko na Dobrych Składnikach. Dzięki nim te puszyste pianki skąpane w oryginalnej ciemnej czekoladzie Wawel smakują wyśmienicie. Zachęcamy również do skosztowania nowego wariantu śmietankowego” – mówi Sylwia Warnecka, Category Manager Królewskiego Mleczka Waniliowego.

Celem badania Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów było wyłonienie najlepszych w opinii konsumentów produktów FMCG, które trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku. W badaniu ocenie zostały poddane produkty wprowadzone na rynek w okresie od 1 września 2019 r. do 30 września 2020 r. Badanie przeprowadza instytut GfK Polonia. Tegoroczny konkurs był już dziewiątą edycją tego konsumenckiego plebiscytu.