MINIczekoladowa chwila przyjemności

MINIczekolady z Wawelu na dobre zagościły w sercach Polaków. To wyjątkowe połączenie wyśmienitej czekolady Wawel i pysznego nadzienia w wygodnych kieszonkowych wersjach opakowań. Teraz możesz delektować się ulubionym smakiem zarówno podczas górskiej wędrówki, jak i w domowym zaciszu – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Dobrze nadziane MINIczekolady

MINIczekolady to szeroka gama produktów, którą proponuje konsumentom marka Wawel. To chwila przyjemności z oryginalną czekoladą w wersji MINI o delikatnych, rozpływających się w ustach aromatycznych nadzieniach. W portfolio marki Wawel dostępne są: MINIczekolada Advocat (47g), Choco (48g), Krówkowa (48g), Toffi (49g), Danusia klasyczna oraz Big Milk (45g) i M!ocno Orzechowa (44g).

MINIczekolada Advocat to mała przekąska wypełniona kremowym nadzieniem o smaku likieru advokat. Z kolei Choco to propozycja dla prawdziwych fanów intensywnie czekoladowych smaków. MINIczekolada Krówkowa po brzegi wypełniona jest delikatnym, krówkowym nadzieniem, zaś Toffi łączy kruchość mlecznej czekolady oraz delikatnego karmelkowego wnętrza. MINIczekolada z Wawelu Big Milk to idealne połączenie mleczno-śmietankowego nadzienia o smaku inspirowanym lodami Big Milk i delikatnie gorzkiej czekolady. W Mocno orzechowej znajdziemy natomiast wyraziste nadzienie orzechowe z solonymi orzeszkami. Słynna nadziewana MINIczekoladka Danusia, niezmienna w smaku od 100 lat, skrywa w sobie czekoladowo-orzechowe wnętrze otulone wykwintną kruchą i delikatną czekoladą Wawel.

Każda z MINIczekolad składa się z łatwych do podzielenia kostek, dzięki czemu możesz ją zjeść na raz, odłożyć na później lub podzielić się ze znajomymi. Dodatkowo atrakcyjny, nowoczesny design opakowania, eksponuje najważniejsze cechy produktu

W sam raz na… Słodkie chwile

Linia MINIczekolad marki Wawel to cały wachlarz najwyższej jakości produktów idealnych w każdej sytuacji i dla każdego. Do ich produkcji wykorzystywane jest ziarno z najlepszych odmian kakaowca, a receptury zostały opracowane z Radą Ekspertów w ramach programu “Dobre Składniki”. To oznacza, że nie ma w nich barwników, sztucznych aromatów czy emulgatora E476.

Podaruj sobie wyjątkową porcję pozytywnej energii i dobrego nastroju na cały dzień! Masz ochotę na słodką przekąskę w przerwie od pracy? Chcesz nagrodzić się za swój mały sukces? A może pragniesz się oddać błogiej chwili relaksu w domowym zaciszu? Spraw, aby wszystkie te momenty stały się jeszcze przyjemniejsze. Sięgnij po subtelne w smaku, rozpływające się w ustach o pysznym nadzieniu MINIczekolady z Wawelu. Dzięki łatwemu dzieleniu kostek możesz poczęstować też MINIczekoladą znajomych lub rodzinę i wspólnie delektować się ich pysznym smakiem. Stwórz swój własny moment słodkiego relaksu.

Konkurs Dobrze Nadziany

Teraz masz jeszcze więcej powodów, by wybierać MINIczekolady. Od 15 lutego na miłośników słodkości w wersji MINI czeka Konkurs Dobrze Nadziany. Co tydzień do wygrania są trzy nagrody po 500 zł, co miesiąc trzy odkurzacze automatyczne Xiaomi, natomiast nagrodą główną jest samochód Hyundai i20. Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy kupić jedną z MINIczekolad Wawel, zarejestrować paragon i dokończyć zadanie konkursowe. Udział w losowaniu nagrody głównej biorą paragony z minimum 3 MINIczekoladami. Akcja potrwa do 16 maja i obejmie wszystkie MINIczekolady Wawel.

Więcej informacji na stronie: www.konkurswawel.pl