MINIczekolady z Wawelu – na słodką przekąskę okazja zawsze się znajdzie!

Wraz z nadejściem wiosny marka Wawel prezentuje nowoczesną, odświeżoną odsłonę pysznych MINIczekolad. Nowe opakowania znanej i lubianej linii przekąsek zostały wzbogacone hasłami sugerującymi najlepsze okazje do ich spożycia. Do rodziny MINIczekolad z Wawelu dołączył także nowy, wyjątkowy smak – Peanut Butter, opatrzony znakiem „przyjazny dla wegan”.

Wszystkie MINIczekolady z Wawelu mają formę umożliwiającą dzielenie na kostki, dzięki czemu można je spożywać jak czekoladę. Poręczny rozmiar tej pysznej przekąski pozwala rozkoszować się jej smakiem zarówno w różnych miejscach, jak i podczas wielu okazji. Jest idealna do zjedzenia w drodze, na wycieczce, jako przekąska do kawy czy dodatek do słodkiej chwili tylko dla siebie.

Idealne na każdą okazję!

Odkryj całe portfolio MINIczekolad z Wawelu! Sięgnij po Advocat z kremowym nadzieniem o smaku likieru advocat, poczuj głębię intensywnego czekoladowego smaku skrytego w Choco, pozwól zatopić się swoim zmysłom w słodkim krówkowym nadzieniu, zamkniętym w kultowej Krówkowej. Spróbuj też łagodnego mlecznego smaku połączonego z delikatnie karmelowym wnętrzem, subtelnie ukrytym w MINIczekoladzie Toffi.

Tegoroczną nowością wśród popularnych MINIczekolad z Wawelu jest Peanut Butter. To doskonale zbalansowany słodko-słony smak masła orzechowego z kremowym nadzieniem wzbogaconym warstwą orzeszków arachidowych. To także pierwsza MINIczekolada z linii produktów przyjaznych dla wegan (Vegan Friendly).