Najsłodszy Dzień Dziecka z Mieszanką Krakowską z Wawelu

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami – pora więc pomyśleć nad słodkim upominkiem dla najmłodszych. Na liście prezentów z okazji Dnia Dziecka nie powinno zabraknąć Mieszanki Krakowskiej z Wawelu. Teraz te soczyście owocowe, oblane deserową czekoladą galaretki z dodatkiem naturalnych soków odkryjemy w nowym, odświeżonym opakowaniu.

Poszukujesz dla swoich bliskich czegoś pysznego, wyjątkowego i zarazem najwyższej jakości? Świetnie! Mamy dla Ciebie połączenie tego co najlepsze w jednym produkcie. Mieszanka Krakowska marki Wawel, czyli mix 4 soczystych owocowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i egzotycznego ananasa, teraz dostępna jest w odświeżonej odsłonie. Kultowe i uwielbiane przez wszystkich galaretki znajdziemy w nowym opakowaniu, które jeszcze mocniej podkreśla ich owocowość. To idealna propozycja na słodki upominek z okazji Dnia Dziecka, który warto rozpocząć od czegoś pysznego.

Tylko to, co niezbędne dla wyjątkowego smaku

Prosty i dobry skład produktu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Tak jak i inne produkty marki Wawel, Mieszanka Krakowska powstaje w oparciu o ideę Dobrych Składników. Nie zawiera zatem barwników i sztucznych aromatów, kusząc soczystymi sokami owocowymi w środku oraz pyszną deserową czekoladą – bez emulgatora E476 i oleju palmowego. Jedyną substancją żelującą galaretki jest agar, czyli naturalna substancja żelująca pochodzenia roślinnego. Mmm… ten czas z bliskimi będzie naprawdę słodki!

Liczy się smak

Mieszanka Krakowska w nowych opakowaniach pozwala delektować się tym, co najważniejsze, czyli soczyście owocowym smakiem galaretek, bez obaw o skład produktu. Już wiesz jak sprawić słodką przyjemność swoim bliskim! Wybierając dla nich słodkości Wawel masz pewność, że wybierasz to, co najlepsze. Słodkiego świętowania!

Mieszanka Krakowska

To pysznie owocowe galaretki oblane smakowitą czekoladą, dostępne teraz w nowym opakowaniu. Każde z nich zawiera mix wyjątkowych smaków: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i egzotycznego ananasa. Galaretki pakowane są osobno, byś mógł wygodnie dzielić się słodkościami z bliskimi. W ich środku znajdziesz naturalne soki owocowe, zaś substancją żelującą jest agar pochodzenia roślinnego. Mieszanka Krakowska to soczyście owocowa słodycz bez dodatku konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.