Nowe wyzwania Runmageddonu i marki Wawel

Runmageddon oraz Wawel kontynuują współpracę, w której na pierwszym miejscu stawiają szeroko rozumianą pomoc innym: w życiu, na trasie czy w walce z trudnościami. Popularne w Polsce marki wspólnie, realizowanymi projektami potwierdzają, że warto łączyć siły i działać na rzecz innych.

W 2018 roku producent słodyczy Wawel oraz organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon podjęli pierwsze wspólne wyzwania. Podczas polskich eventów zaprosili małych Runmageddończyków do zabaw w interaktywnej, pełnej słodyczy ciężarówce Wawel Truck. Z kolei, w trakcie zagranicznego Runmageddonu Kaukaz zorganizowali dobroczynną akcję, której efektem było przekazanie pakietów startowych i słodyczy dla podopiecznych pięciu domów dziecka. Te ciepło przyjęte przez odbiorców akcje zachęciły partnerów do dalszej współpracy i pobudziły ich kreatywność.

W 2019 roku Wawel oraz Runmageddon podjęli decyzję o rozwoju współpracy i przygotowaniu kolejnych, niecodziennych akcji skoncentrowanych na szeroko rozumianym pomaganiu innym. Już od wrocławskiej edycji ekstremalnego bieg, Wawel wspiera uczestników owocowymi galaretkami Fresh & Fruity (na bazie pektyn owocowych, z naturalnymi aromatami, bez zbędnych dodatków), które dostępne są w specjalnie przygotowanej strefie regeneracyjnej. Galaretki Fresh & Fruity to doskonałe produkty dla osób aktywnych fizycznie, które podczas wysiłku potrzebują szybko uzupełnić zasoby energii. Już wkrótce galaretki Fresh & Fruity zyskają no-wy komunikat na opakowaniu – rekomendację Runmageddonu.

Dodatkowo, podczas tegorocznych eventów na trasach Runmageddonu spotkać będzie można ambasadorów nowego projektu „Pomocna dłoń”, których zadaniem jest niesienie pomocy mierzącym się z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddończykom. Ekipę pomocników tworzy marka Wawel.

W maju, w ramach współpracy Wawelu i Runmageddonu, wystartował też nowy projekt – „Metamorfozy Wawel” – z udziałem polskich blogerek, Sióstr Bukowskich, które na co dzień propagują zdrowy styl życia. Popularne influencerki zaprosiły internautów do wzięcia udziału w konkursie, którego zwycięzcy zaproszeni zostaną do wspólnych treningów przygotowujących do startu w Runmageddonie. Przygotowania 5 śmiałków oraz Patrycji i Martyny Bukowskich śledzić będzie można na kanałach social mediowych partnerów. W tym roku siostry Bukowskie wraz z trenerem Runmageddonu i sportowym ambasadorem Wawelu na Runmageddonie, Tomaszem Żakiem, odwiedzili już podopiecznych jednego z pięciu domów dziecka i zorganizowali dla nich wspólne aktywności i treningi. Dodatkowo, kontynuując zeszłoroczną, charytatywną akcję dla domów dziecka, podopieczni zaprzyjaźnionych placówek będą mogli wystartować w Runmageddonie Trójmiasto, który odbędzie się w Gdyni w dniach 11-12 maja br. Partnerzy zapewnią dzieciom opiekę i niecodzienną zabawę.