Oferta Zimowa Wawel – daj się zaskoczyć już dziś!

Już za chwilę zimowa aura na dobre zawita w naszych domach. To także moment, kiedy na sklepowe półki trafi unikatowa Oferta Zimowa marki Wawel. Znajdą się w niej znane i uwielbiane słodkości w zupełnie nowych odsłonach oraz przepyszne nowości, które wprowadzą każdego w magiczny zimowy nastrój i będą idealne na słodki prezent dla najbliższych. A to wszystko w niestandardowych i atrakcyjnych formach podania, które podkreślają szczególne chwile. Wszystkie słodycze marki Wawel to gwarancja najwyższej jakości i tylko Dobrych Składników – nie znajdziemy w nich dodatku substancji konserwujących, sztucznych aromatów czy barwników. Daj się zaskoczyć tej zimy razem z marką Wawel!

Słodkie święta z marką Wawel

Podaruj swoim bliskim najsłodsze święta i wprowadź ich w niezapomniany świąteczny nastrój już dziś! A jest to możliwe dzięki wyjątkowym produktom z Oferty Zimowej Wawel. Znajdziemy w niej słodkości znane i sprawdzone, od lat cieszące się uznaniem, jak Czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki – dostępne w oryginalnych ozdobnych opakowaniach z dołączonym prezentem w postaci Czekolady Gorzkiej 70% cocoa czy M!chałki z Wawelu z eleganckiej złotej kolekcji w limitowanych opakowaniach w edycji zimowej. Do odkrycia jest też wiele przepysznych nowości: np. specjalne propozycje dla najmłodszych, jak kolorowe prezentowe puszki w kształcie Smoka z Żelkami jak SMOK i Bałwanka z Mieszanką Krakowską. Możemy też zaskoczyć wszystkich członków rodziny ozdobnymi formami opakowań w kształcie cukierka z kultowymi M!chałkami z Wawelu i Krówką Mleczną oraz uwielbianymi przez dzieci smakami czekolad w zimowej grafice.

Ale to nie wszystko! Na sklepowych półkach zadebiutuje także elegancka linia Collection, czyli seria produktów oparta na ciemnej czekoladzie. Do skosztowania są duże Czekolady: Czarny Las, Piernikowa ze śliwką oraz Śliwki w czekoladzie i Czekoladki Wiśniowe. Zachęcamy również do sięgnięcia po absolutną nowość w portfolio Wawel czyli Królewskie Mleczko Waniliowe, które jest idealną propozycją dla wszystkich. Każda pianka ma okrągły kształt i płaską formę, co pozwala w pełni delektować się subtelnym smakiem produktu. Wręcz rozpływają się w ustach! Dodatkowo, zapakowane są w elegancki prezentowy kartonik. Pycha!

Te Święta będą naprawdę dobre

Wawel tworzy swoje produkty z tego, co najlepsze, czyli w oparciu o Dobre Składniki. W ramach tego unikalnego projektu wszystkie słodycze marki są gwarancja najwyższej jakości i wyjątkowego smaku – nie znajdziemy w nich dodatku substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników, a także emulgatora E476.