Słodkie świętowanie Dnia Mamy z marką Wawel!

26 maja jest wyjątkową datą – bowiem tego dnia obchodzimy międzynarodowy Dzień Mamy. Jest to idealna okazja, aby wyrazić wdzięczność oraz podziękować za wszystko naszym mamom. W jaki sposób to zrobić? Koniecznie na słodko! Marka Wawel w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów idealnych na specjalne okazje, które z pewnością doceni każda miłośniczka słodkości. Do odkrycia na nowo polecają się kultowe, znane wszystkim czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, w odświeżonych, eleganckich opakowaniach, dzięki którym bombonierki te stanowią idealną propozycję na wyjątkowy prezent. Równie dobrym pomysłem będzie ubiegłoroczna nowość Wawelu, czyli rozpływające się w ustach Królewskie Mleczko. Stwórzcie niezapomniane chwile razem z marką Wawel!

Słodki upominek dla najbliższej osoby

Dzień Mamy to czas, w którym głośno wyrażamy naszą wdzięczność oraz doceniamy nieocenioną pomoc i wsparcie, jakie otrzymujemy ze strony naszych mam. Aby im podziękować, nie potrzeba wielkich gestów i drogich prezentów. Idealnym pomysłem będzie świętowanie tego dnia na słodko, np. sięgając po niezastąpione i kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki od Wawelu! To pyszne trio dostępne w formie bombonierek idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Wybierz dla mamy jej ulubiony smak i delektujcie się nim wspólnie, a ten dzień stanie się wyjątkowy i niezapomniany! Produkty mają tylko Dobre Składniki (bez sztucznych aromatów oraz emulgatora E476) – to najlepszy sposób, aby podarować radość tym, których kochamy najmocniej!

Dzień Mamy w iście królewskim stylu

Idealne na słodkie świętowanie Dnia Mamy są również inne słodkości z oferty marki Wawel. Święto naszych mam warto spędzić po królewsku. W jaki sposób? Wybierając na słodki upominek Królewskie Mleczko! To delikatne i puszyste pianki o okrągłym kształcie, oblane doskonałą ciemną czekoladą Wawel. Dodatkowo każda z pianek jest sygnowana literą “W” oznaczającą gwarancję smaku i najlepszą jakość czekolady. Produkt nie zawiera sztucznych aromatów, barwników, substancji konserwujących oraz emulgatora E476. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym, aksamitnemu wykończeniu, a także niezwykle apetycznemu wyglądowi, idealnie nadaje się jako prezent na każdą okazję. Każda pastylka indywidualnie zapakowana w elegancką, matową owijkę potwierdza, że Królewskie Mleczko zostało stworzone z myślą o dzieleniu się z bliskimi! O tym, jak idealnie nadaje się do celebrowania wspólnych chwil chyba nie trzeba już chyba więcej przekonywać. Słodki poczęstunek o prostym, dobrym składzie to przepis na udane chwile. Skorzystaj z oferty marki Wawel, aby móc wspólnie z bliskimi cieszyć się najsłodszymi momentami!