Słodycze od Wawelu dla ośrodka kwarantanny w Krakowie

Na kolejny już gest pomocy zdecydowała się firma Wawel wraz z Fundacją „Wawel z Rodziną”. Paczki ze słodyczami trafiły do krakowskiego ośrodka kwarantanny. Miejsce wsparto dodatkowo książkami Beaty Ostrowickiej, polskiej pisarki, znanej autorki powieści dla dzieci i młodzieży, a także członkini Rady Fundacji „Wawel z Rodziną”.

W tej trudnej sytuacji sięganie po książkę to okazja, by oderwać się od rzeczywistości. Czytanie zmienia życie, naprawdę relaksuje i może być ogromną przyjemnością, która poprawi nastrój. Można sięgnąć po nowości, nadrobić zaległości, wrócić do ukochanych tytułów, czy bohaterówprzekonuje autorka Beata Ostrowicka.

To nie pierwsza w obecnej sytuacji pomoc firmy Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną”. Kilka tysięcy paczek ze słodyczami w ostatnim tygodniu trafiło do Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, a także do szpitala w Myślenicach. W ramach podziękowania dla lekarek i lekarzy, ratowników, pielęgniarek oraz wszystkich zaangażowanych na co dzień w niesienie pomocy potrzebującym, Wawel łącznie przekazał ponad tonę słodyczy.