Wawel partnerem raportu o pracy studentów w Krakowie – dostępne wyniki

Zostały już opublikowane wyniki raportu o pracy studentów w Krakowie, którego partnerem była marka Wawel. Badanie miało na celu ocenę stosunku do pracy i możliwości osób uczących się na uczelniach wyższych w Krakowie.

Marka Wawel była partnerem raportu o pracy studentów w Krakowie. Dostępne są już wyniki, które ustalono na podstawie ankiet wypełnionych anonimowo przez studentów i absolwentów krakowskich uczelni, którzy pracują lub pracowali w trakcie studiów. Ankieta została przygotowała przez portal Aplikuj.pl. Badanie miało na celu określenie warunków pracy studentów w Krakowie. Ankietowani odpowiadali na pytania dotyczące stawek, umów, a także aktualnych stanowisk pracy.

Oprócz podsumowania danych, w raporcie znajduje się także część poradnikowa, która skierowana jest do studentów, jak i pracodawców. Omówione zostały w niej kwestie prawne związane z zatrudnianiem studentów, jak i z wybieraniem odpowiedniego pracodawcy. Dla studentów zostały także przygotowane informacje dotyczące dalszego rozwoju na rynku pracy – porady dotyczące rekrutacji oraz rozwoju zawodowego w trakcie studiów.

Więcej można dowiedzieć się pobierając raport z poradnikiem ze strony: https://www.aplikuj.pl/praca-dla-studenta-krakow