Wawel promuje zestawy świąteczne w serwisach online

„Świąteczny worek słodkości”, zestaw „Słodki bez cukru” i „Słodki kosz wdzięczności” to najchętniej wybierane przez klientów kanału online zestawy prezentowe marki Wawel. Producent słodyczy w okresie przedświątecznym wspiera sprzedaż swoich produktów w sklepie internetowym slodkiwawel.pl oraz w serwisie Allegro.

Od początku grudniu firma promuje gotowe zestawy świąteczne w kanale digital, korzystając z reklam display, a także w swoich mediach społecznościowych. To właśnie na grudzień przypada największe zainteresowanie klientów zestawami prezentowymi, które w sklepie internetowym oraz w serwisie Allegro Wawelu są częścią stałej, całorocznej oferty.

Producent słodyczy od kliku lat mocno rozwija kanał e-commerce. Miłośnicy czekolad, galaretek i pralin mogą wybierać spośród bogatej oferty sklepu internetowego slodkiwawel.pl już od września 2017 roku, zaś w serwisie Allegro Wawel obecny jest od maja 2020 roku. Na obu platformach znajdziemy pełną gamę produktów, w tym także słodycze z oferty sezonowej oraz gotowe zestawy prezentowe. Przy zamówieniu o wartości powyżej 69 złotych, dostawa produktów jest darmowa.
Wawel przygotował również dostępną online ofertę dla przedsiębiorców. Obejmuje ona możliwość zrealizowania dedykowanych, indywidualnych zamówień dla firm w sklepie Słodki Wawel. W ramach oferty, klient komponuje własny mix słodyczy, wybiera spośród z szerokiej gamy koszy i pudełek prezentowych oraz elementów personalizacji, jak logo firmy czy własne życzenia.

#
Wawel to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm produkujących słodycze w Polsce. W ofercie Wawelu znajdziemy m.in. bogaty wybór czekolad, znane i cenione czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki oraz galaretki Mieszanka Krakowska, a także nowości, jak Królewskie Mleczko i czekolady Ziarna Świata. Wszystkie produkty powstają zgodnie z ideą „Dobrych Składników” – czyli tworzenia słodyczy najwyższej jakości, o krótkim i nieskomplikowanym składzie, przy zachowaniu 100% smaku.