Wawel wyróżniony w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017”.

12 kwietnia podczas 7. Targów CSR na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się premiera nowego Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki”. Działania Wawel, jako jedynej firmy z branży słodyczy, zostały docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu jako godne polecenia praktyki odpowiedzialnego biznesu w aż trzech kategoriach.

Wawel, jako jedyny wśród producentów słodyczy, znalazł się w gronie firm, których dobre praktyki zostały zamieszczone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w tegorocznej, 16 z kolei edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce”. W kategorii Środowisko doceniony został carpooling wdrożony wśród naszych pracowników. W kategorii Zagadnienia Konsumenckie świecił przykładem program Dobre Składniki, który udowadnia, że nawet przy produkcji na szeroką skalę słodycze mogą powstawać na bazie naturalnych składników i bez zbędnych dodatków. Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło także Wawel w Kategorii Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej za program społeczno- konsumencki Serce Rośnie. W ramach tej inicjatywy Wawel wspiera podopiecznych 5 organizacji charytatywnych biorących udział w programie, a dzięki zaangażowaniu konsumentów, firma przekazuje realną kwotę na pomoc wybranym instytucjom.

Najnowsza wersja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki” dostępna jest pod adresem: odpowiedzialnybiznes.pl