Wolność Wyboru – odkryj unikalne moduły sklepowe i zrób swój miks!

W szerokim, słodkim portfolio marki Wawel, każdy miłośnik słodkości znajdzie coś dla siebie. Teraz marka Wawel, niekwestionowany lider sprzedaży słodyczy na wagę, prezentuje Wolność Wyboru – czyli unikalne moduły sklepowe, dzięki którym wygodnie i łatwo można skomponować swoją ulubioną mieszankę słodyczy luzem. To idealny pomysł na każdą okazję – i dla każdego! Sprawdź już dziś i podaruj sobie oraz swoim bliskim pyszny miks ulubionych słodyczy.

Wolny wybór i sama przyjemność

Koniec z nudą! Od dziś zakupy słodyczy mogą być kreatywne i niczym nieograniczone. Dzięki Wolności Wyboru Wawel – czyli autorskim modułom sklepowym – komponowanie swojej ulubionej mieszanki cukierków na wagę sprawi Tobie i Twoim bliskim wiele zabawy i przyjemności. Nie wierzysz? Odkryj moduły Wolność Wyboru Wawel w sklepach, po brzegi pełne różnych rodzajów słodyczy marki Wawel, dostępne w nowoczesnych i brandowanych ekspozytorach. Znajdziesz tam również specjalnie zaprojektowane, papierowe torebki z możliwością personalizacji – wpisz na nich dedykację lub podkreśl okazję, na którą przygotowałeś swoją mieszankę. Teraz już tylko wybierasz słodycze – jakie chcesz i ile chcesz – i ważysz je przy kasie! Przekonaj się sam, ile w tym zabawy!

Cała magia to Wolność Wyboru

Nie czekaj, odkrywaj! Moduły Wolność Wyboru dostępne są już w ponad 4000 sklepów w całej Polsce. Wszystkie słodkości od Wawelu objęte są pionierskim projektem „Dobre Składniki” – dzięki tej innowacji w ich składzie nie znajdziemy sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących.