Biuro prasowe

Najnowsze
wiadomości

Wawel partnerem raportu o pracy studentów w Krakowie – dostępne wyniki

Zostały już opublikowane wyniki raportu o pracy studentów w Krakowie, którego partnerem była marka Wawel. Badanie miało na celu ocenę stosunku do pracy i możliwości osób uczących się na uczelniach wyższych w Krakowie.

Czytaj więcej
27 Cze 2019

Firma Wawel wyróżniona w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2019

13 czerwca, podczas uroczystej gali, która odbyła się w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie już po raz 13-ty zostały ogłoszone wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). W tym roku firma Wawel znalazła się na 19 pozycji rankingu oraz otrzymała wyróżnienie w kategorii „Dobra konsumpcyjne, farmacja”.

Czytaj więcej
24 Cze 2019

Produkty marki Wawel docenione w konkursie Perły Rynku FMCG 2019

Za nami finał plebiscytu Perły Rynku FMCG 2019, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze. Marka Wawel po raz kolejny została nagrodzona w konkursie. We wtorek, 11 czerwca, w Hotelu Renaissance w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla nowości, które zwyciężyły w 13. edycji badania.

Czytaj więcej
17 Cze 2019

Podopieczni Fundacji „Wawel z rodziną” wzięli udział w Runmageddonie

W ostatni weekend w Gdyni odbył się Runmageddon – kolejny ekstremalny bieg z przeszkodami. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”.

Czytaj więcej
13 Cze 2019

Światowy Rekord Guinnessa w jednoczesnym otwieraniu słodyczy – marka Wawel ustanawia nowy wynik

2 czerwca w Krakowie podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity 1145 osób spotkało się w słodkiej strefie Wawel, by w jednym miejscu i o jednym czasie podjąć próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy.

Czytaj więcej
04 Cze 2019