Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do sklepu online >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” podsumowują działania społeczne z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków to dla firmy Wawel oraz Fundacji „Wawel z Rodziną” idealny moment na podsumowanie działań społecznych, podejmowanych przez cały rok i podkreślenie, jak ważne jest niesienie pomocy innym. Podobnie jak w ubiegłych latach, inicjatywy te koncentrowały się na wspieraniu rodzin oraz osób i instytucji sprawujących opiekę nad dziećmi, a także na edukacji mającej na celu budowanie pozytywnych wzorców społecznych.

Czytaj więcej
19 maj 2022

Słodki Festiwal Krówek marki Wawel

Rusza wyjątkowy Festiwal Krówek z Wawelu! W tegorocznej edycji fani mogą delektować się aż trzema nowymi smakami: Peanut Butter, Czekoladowym, oraz Słonym Karmelem. Nie zabraknie też kultowej Krówki Mlecznej z Wawelu, przygotowywanej w oparciu o tradycyjną recepturę i dobre składniki.

Czytaj więcej
19 maj 2022

Mieszanka Krakowska – Tradycyjnie dla rodziny, na okrągło dla mnie!

Praca i dom, obowiązki, wydarzenia, terminy – jesteśmy zajęte na okrągło przez cały dzień. A może oderwać się na moment i znaleźć czas dla siebie? Warto wtedy sięgnąć po coś, co lubisz, znasz, co daje Ci chwilę słodkiej przyjemności. Taka jest właśnie Mieszanka Krakowska, czyli mocno owocowe galaretki w szlachetnej czekoladzie Wawel. Specjalnie dla Ciebie, teraz dostępne także w okrągłym kształcie. Możesz cieszyć się ulubionym smakiem na okrągło! Egzotyczny ananas czy soczysta malina? Ta chwila z pewnością będzie wyjątkowa!

Czytaj więcej
11 maj 2022

Wawel podsumował rok 2021

Rozwój portfolio produktowego, nowe receptury, inwestycje w proekologiczne rozwiązania oraz działania edukacyjne i charytatywne Fundacji Wawel z Rodziną – tak znany producent słodyczy podsumował 2021 rok w opublikowanym Oświadczeniu na temat informacji niefinansowych, w którym zawarto szczegóły dotyczące m. in. kwestii prospołecznych i środowiskowych. Oświadczenie pojawiło się przy okazji publikacji wyników finansowych spółki Wawel SA.

Czytaj więcej
06 maj 2022

Nowe smaki czekolad marki Wawel

Do czekoladowego portfolio marki Wawel dołączyły dwa wyjątkowe smaki, inspirowane znanymi i lubianymi ciastami: czekolada Tarta cytrynowa 43% cocoa 100 g, zachwycająca delikatnie orzeźwiającym nadzieniem cytrynowym z chrupiącymi drobinkami oraz czekolada Brownie z malinami 43% cocoa 100 g, kusząca smakiem soczystej maliny i szlachetnej czekolady Wawel. Obie powstają w oparciu o sprawdzone receptury i najwyższej jakości surowce oraz dobre składniki.

Czytaj więcej
20 kw. 2022