Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Galaretki Fresh&Fruity… Radość płynie z owoców!

Nadchodzące lato to idealny czas na rozsmakowanie się w soczyście owocowych smakach przyjaznych weganom galaretek nadziewanych Fresh&Fruity!

Czytaj więcej
11 cze 2024

Krówka z Wawelu poleca się na każdą okazję!

Idealne słodycze na lato? Krówki z Wawelu! Świetnie sprawdzą się jako słodka przekąska na plaży lub szybka dawka energii w podróży. Daj się porwać słodkiej przygodzie!

Czytaj więcej
06 cze 2024

Złote Paragony 2024: trzy nagrody dla produktów Wawel SA

Tegoroczna edycja konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” już za nami. W tym roku Wawel odebrał nagrodę Specjalną Kolegium Redakcyjnego oraz dwa wyróżnienia. Spośród kilkuset zgłoszonych produktów, detaliści wyróżnili linię czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki, Kasztanki z nowymi nutami smakowymi, Czekoladę Gorzką 90% Premium oraz Królewskie Mleczko Waniliowe 340 g.

Czytaj więcej
29 maj 2024

Powiedz to sercem… Słodycze Wawel na Dzień Matki

Dzień Matki to idealny moment, aby okazać wdzięczność za troskę i miłość swojej mamie. Warto już teraz pomyśleć o słodkim prezencie, który zostanie wręczony 26 maja. Idealnym pomysłem z pewnością będzie elegancka bombonierka w kształcie diamentowego serca z rozpływającymi się w ustach czekoladkami nadziewanymi Choco marki Wawel. Prezent można uzupełnić czekoladą lub tradycyjnymi czekoladkami – bo nasze kochane mamy zasługują na wszystko, co najlepsze!

Czytaj więcej
22 maj 2024

Dobre praktyki ESG realizowane przez Wawel SA wyróżnione w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Cztery inicjatywy Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” zostały opublikowane w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2023. Dobre praktyki”, którego premiera odbyła się 16 kwietnia, podczas tegorocznej edycji konferencji „Targi Idei ESG”. W tym roku docenione zostały praktyki firmy w zakresie ochrony środowiska oraz zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej.

Czytaj więcej
26 kw. 2024