Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do sklepu online >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Świętuj Światowy Dzień Czekolady z Czekoladami Premium „Ziarna Świata” marki Wawel

Wenezuela, Ghana, a może Kamerun? 7 lipca – w Dniu Czekolady – wybierz się w kulinarną podróż z linią Czekolad Premium „Ziarna Świata” marki Wawel. Odkryj smak Czekolady Gorzkiej 74% z ziarnem z Ghany 100 g, Czekolady Gorzkiej 74% z ziarnem z Ghany z solą himalajską 100 g, Czekolady Gorzkiej 74% z ziarnem z Wenezueli 100 g oraz Czekolady Gorzkiej 74% z ziarnem z Kamerunu 100 g.

Czytaj więcej
08 lip 2022

Galaretki Fresh & Fruity Exotic w letniej odsłonie!

Przenieś się myślami na rajską plażę, gdzie tropikalne słońce przyjemnie muska Twoją twarz, a zapach morskiej bryzy idealnie dopełnia tę błogą chwilę relaksu. Za chwilę wyruszysz w wakacyjną podróż, ale już teraz możesz delektować się wyjątkowymi, egzotycznymi smakami limitowanej edycji galaretek Fresh & Fruity Exotic marki Wawel.

Czytaj więcej
29 cze 2022

Marka Wawel trzykrotnie nagrodzona w prestiżowym plebiscycie „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich”

Wawel po raz kolejny może pochwalić się sukcesem w konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, w którym wybierane są produkty z sektora FMCG z największym udziałem sprzedaży na rynku. W tegorocznej edycji firma otrzymała nagrodę Lidera Sprzedaży oraz dwa wyróżnienia. Spośród 400 zgłoszonych produktów w 64 kategoriach, wybór detalistów padł na Michałki klasyczne, Czekoladę Gorzką Premium 90% oraz Królewskie Mleczko Waniliowe.

Czytaj więcej
01 cze 2022

Wawel z 7 dobrymi praktykami CSR w raporcie FOB

Działania Wawel oraz Fundacji “Wawel z Rodziną” zostały po raz kolejny docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2021. Dobre praktyki”, którego premiera odbyła się 25 maja br., przedstawionych zostało aż 7 dobrych praktyk firmy.

Czytaj więcej
30 maj 2022

Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” podsumowują działania społeczne z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków to dla firmy Wawel oraz Fundacji „Wawel z Rodziną” idealny moment na podsumowanie działań społecznych, podejmowanych przez cały rok i podkreślenie, jak ważne jest niesienie pomocy innym. Podobnie jak w ubiegłych latach, inicjatywy te koncentrowały się na wspieraniu rodzin oraz osób i instytucji sprawujących opiekę nad dziećmi, a także na edukacji mającej na celu budowanie pozytywnych wzorców społecznych.

Czytaj więcej
19 maj 2022