Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do sklepu online >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Słodkie święta z marką Wawel

Końcówka roku to czas, kiedy na sklepowych półkach pojawiają się produkty z limitowanej Oferty Zimowej marki Wawel. W tym roku firma przygotowała ciekawe nowości prezentowe, kultowe produkty w nowej, zimowej odsłonie oraz specjalną propozycję dla najmłodszych smakoszy. W sezonowej ofercie marki Wawel każdy fan słodkości z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Czytaj więcej
29 lis 2021

„Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” – akcja marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” inspiruje dzieci i młodzież do czynienia dobra

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Producent słodyczy marka Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” po raz kolejny inspirują w swoich akcjach świątecznych do czynienia dobra. W ramach organizowanej od 13 lat akcji „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja” aż 430 placówek opiekuńczych w całej Polsce otrzymało jak dotąd 65 ton słodyczy. W tym roku dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych już po raz drugi mogą same wcielić się w rolę Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej
23 lis 2021

Kolejna edycja świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” z frisco.pl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Już po raz trzeci specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Teraz, przy okazji zakupów minimum dwóch ulubionych słodyczy marki Wawel w sklepie internetowym frisco.pl, można jednym kliknięciem myszy podarować trzeci produkt dzieciakom z wybranych domów dziecka z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Czytaj więcej
17 lis 2021

Startuje nowa kampania wizerunkowa marki Wawel

„Szlachetny smak czekolady, na który warto czekać” – pod takim hasłem ruszyła nowa, zupełnie inna niż dotychczas, kampania reklamowa marki Wawel.

Czytaj więcej
19 paź 2021

Królewskie Mleczko Cappuccino – pyszna nowość od marki Wawel

Rodzina Królewskiego Mleczka z Wawelu poszerza się o kolejny, wyjątkowy i jakże pyszny smak! Tym razem delikatne, okrągłe mleczka, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel zachwycają smakiem cappuccino. Połączenie intensywnego, mleczno-kawowego aromatu z idealnie puszystym mleczkiem to kusząca propozycja na słodkie chwile zapomnienia.

Czytaj więcej
12 paź 2021