Biuro prasowe

Najnowsze
wiadomości

Runmageddon Kids na Saharze ze słodyczami Wawelu

Runmageddon i Wawel podęli się kolejnego wspólnego, dobroczynnego wyzwania. Zaprosili dzieci z marokańskich szkół do pokonania formuły Kids znanej z polskich edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami i przygotowali słodką niespodziankę od marki Wawel.

Czytaj więcej
13 Mar 2019

Sklep online Slodkiwawel.pl z ofertą specjalną na Dzień Kobiet

Sklep online Slodkiwawel.pl, który umożliwia klientom zakup słodyczy marki Wawel w zestawach i na wagę z dostawą do domu, uruchamia specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet. Akcja potrwa do 10 marca, a wybrany zestaw można zadedykować bliskiej osobie.

Slodkiwawel.pl z wyjątkową ofertą

Slodkiwawel.pl to sklep online, który oferuje konsumentom unikalną ofertę marki Wawel z możliwością zamówienia słodkich zestawów i słodyczy na wagę prosto do domu. W ramach aktualnej akcji konsumenci do 10 marca mogą zamawiać słodkie zestawy prezentowe przygotowane specjalnie z okazji Dnia Kobiet, które zostaną dostarczone bezpłatnie.

W skład każdego zestawu na Dzień Kobiet wchodzą:
– bombonierka z czekoladkami nadziewanymi ze specjalną nakładką z dedykacją (Malaga lub Tiki Taki lub Kasztanki – do wyboru),
– kandyzowane owoce wiśni i śliwki oblewane czekoladą,
– konfitura malinowo-czekoladowa,
– czekolada Gorzka 70% cocoa z możliwością wpisania własnej dedykacji.

Całość zapakowana w ekologiczną drewnianą skrzyneczkę, nadającą się do ponownego kreatywnego wykorzystania.

Cena zestawu z darmową wysyłką – 49 zł.

Promocja na Dzień Kobiet dostępna na stronie: https://slodkiwawel.pl/lp/dzien-kobiet.
Kolejne słodkie akcje Wawelu można śledzić na stronie www.slodkiwawel.pl.

Czytaj więcej
04 Mar 2019

Odbyły się drugie warsztaty w ramach programu “Dobro od dziecka”

W sobotę 23 lutego odbyły się kolejne warsztaty skierowane do wychowawców świetlic środowiskowych w Krakowie w ramach programu Fundacji “Wawel z Rodziną” – “Dobro od dziecka.

Czytaj więcej
27 Lut 2019

Wawel deklaruje zamiar wycofania jaj z chowu klatkowego

Firma Wawel deklaruje zamiar całościowego wycofania żółtka z jaj z chowu klatkowego i już rozpoczyna zmiany w tym kierunku. Już teraz 10% tego składnika stanowić będzie żółtko z jaj ściółkowych, a docelowo całość surowca ma pochodzić z chowu innego niż klatkowy już w 2025 roku.

Czytaj więcej
18 Lut 2019

Wawel laureatem czwartego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa

Wśród laureatów czwartego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazła się marka Wawel. Nagrody za spoty reklamowe emitowane w 2018 przyznało Biuro Reklamy TVP.

Czytaj więcej
12 Lut 2019