'Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do e-sklepu >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Królewskie Mleczko Waniliowe docenione przez Konsumentów!

Produkty marki Wawel zostały docenione przez konsumentów w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2021. W tym roku Złoty Medal w kategorii “Cukierki miękkie, żelki, pianki, galaretki” zdobyło Królewskie Mleczko Waniliowe. Wyróżnienie to jest dla marki szczególnie ważne, ponieważ decyzję o przyznaniu nagrody podjęli sami konsumenci.

Czytaj więcej
19 Lut 2021

MINIczekolady z Wawelu z konkursowym wsparciem

Miłośnicy MINIczekolad z Wawelu mają jeszcze więcej powodów, by wybierać swoje ulubione słodycze. Produkty te, będące połączeniem oryginalnej czekolady Wawel z bogatym nadzieniem w wygodnych MINI wersjach, przez najbliższe 3 miesiące wspierać będzie “Konkurs Dobrze Nadziany” oraz intensywna kampania promocyjna.

Czytaj więcej
12 Lut 2021

MINIczekoladowa chwila przyjemności

MINIczekolady z Wawelu na dobre zagościły w sercach Polaków. To wyjątkowe połączenie wyśmienitej czekolady Wawel i pysznego nadzienia w wygodnych kieszonkowych wersjach opakowań. Teraz możesz delektować się ulubionym smakiem zarówno podczas górskiej wędrówki, jak i w domowym zaciszu – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Czytaj więcej
01 Lut 2021

Wawel Collection – słodkie prezenty na wyjątkowe okazje

Widok radości i uśmiechu na ustach bliskich to wspaniałe uczucie dla wręczającego prezent. Zaś pyszne słodycze, stworzone w oparciu o prosty skład, z pewnością przypadną do gustu obdarowanej osobie. Marka Wawel, chcąc wprawiać ludzi w dobry nastrój w zimowych miesiącach, poleca linię produktów Collection w eleganckich kartonikach. Idealnie sprawdzą się jako prezent na bliskie sercu okazje przypadające na początku roku, takie jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet.

Czytaj więcej
12 Sty 2021

Wawel promuje zestawy świąteczne w serwisach online

„Świąteczny worek słodkości”, zestaw „Słodki bez cukru” i „Słodki kosz wdzięczności” to najchętniej wybierane przez klientów kanału online zestawy prezentowe marki Wawel. Producent słodyczy w okresie przedświątecznym wspiera sprzedaż swoich produktów w sklepie internetowym slodkiwawel.pl oraz w serwisie Allegro.

Czytaj więcej
21 Gru 2020