Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do sklepu online >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Marka Wawel trzykrotnie nagrodzona w prestiżowym plebiscycie „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich”

Wawel po raz kolejny może pochwalić się sukcesem w konkursie „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, w którym wybierane są produkty z sektora FMCG z największym udziałem sprzedaży na rynku. W tegorocznej edycji firma otrzymała nagrodę Lidera Sprzedaży oraz dwa wyróżnienia. Spośród 400 zgłoszonych produktów w 64 kategoriach, wybór detalistów padł na Michałki klasyczne, Czekoladę Gorzką Premium 90% oraz Królewskie Mleczko Waniliowe.

Czytaj więcej
01 cze 2022

Wawel z 7 dobrymi praktykami CSR w raporcie FOB

Działania Wawel oraz Fundacji “Wawel z Rodziną” zostały po raz kolejny docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2021. Dobre praktyki”, którego premiera odbyła się 25 maja br., przedstawionych zostało aż 7 dobrych praktyk firmy.

Czytaj więcej
30 maj 2022

Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” podsumowują działania społeczne z okazji Dnia Dobrych Uczynków

Dzień Dobrych Uczynków to dla firmy Wawel oraz Fundacji „Wawel z Rodziną” idealny moment na podsumowanie działań społecznych, podejmowanych przez cały rok i podkreślenie, jak ważne jest niesienie pomocy innym. Podobnie jak w ubiegłych latach, inicjatywy te koncentrowały się na wspieraniu rodzin oraz osób i instytucji sprawujących opiekę nad dziećmi, a także na edukacji mającej na celu budowanie pozytywnych wzorców społecznych.

Czytaj więcej
19 maj 2022

Słodki Festiwal Krówek marki Wawel

Rusza wyjątkowy Festiwal Krówek z Wawelu! W tegorocznej edycji fani mogą delektować się aż trzema nowymi smakami: Peanut Butter, Czekoladowym, oraz Słonym Karmelem. Nie zabraknie też kultowej Krówki Mlecznej z Wawelu, przygotowywanej w oparciu o tradycyjną recepturę i dobre składniki.

Czytaj więcej
19 maj 2022

Mieszanka Krakowska – Tradycyjnie dla rodziny, na okrągło dla mnie!

Praca i dom, obowiązki, wydarzenia, terminy – jesteśmy zajęte na okrągło przez cały dzień. A może oderwać się na moment i znaleźć czas dla siebie? Warto wtedy sięgnąć po coś, co lubisz, znasz, co daje Ci chwilę słodkiej przyjemności. Taka jest właśnie Mieszanka Krakowska, czyli mocno owocowe galaretki w szlachetnej czekoladzie Wawel. Specjalnie dla Ciebie, teraz dostępne także w okrągłym kształcie. Możesz cieszyć się ulubionym smakiem na okrągło! Egzotyczny ananas czy soczysta malina? Ta chwila z pewnością będzie wyjątkowa!

Czytaj więcej
11 maj 2022