'Zamów nasze słodycze już teraz!     Przejdź do e-sklepu >>

Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

100% cocoa i 100% smaku w nowej tabliczce z Wawelu

Do portfolio marki Wawel dołączył wyjątkowy produkt – Ekstra Gorzka 100% cocoa – tabliczka stworzona tylko z jednego surowca – certyfikowanego ziarna kakaowca. Dzięki głębokiemu aromatowi ziarna kakaowego odmiany Forastero z Ghany, nowa Ekstra Gorzka zabiera nas w niezwykłą podróż pełną oryginalnych doznań smakowych.

Czytaj więcej
20 Kwi 2021

Wawel z 10 dobrymi praktykami CSR w raporcie FOB

15 kwietnia 2021 odbyła się premiera 19 edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”. W tym roku Forum odpowiedzialnego Biznesu doceniło firmę Wawel za aż 10 realizowanych godnych polecenia praktyk.

Czytaj więcej
16 Kwi 2021

Wiosenne nowości od firmy Wawel

Lekki zapach wiosny już unosi się w powietrzu. A wraz z nim na półkach sklepowych pojawiły się nowe słodycze od firmy Wawel – znane i lubiane produkty w wiosennej odsłonie oraz pyszne nowości. Tegoroczna Oferta Wiosenna jest bogata w przyjemnie orzeźwiające smaki, inspirowane soczystymi owocami. Odkryj nowe połączenia smaków oraz sięgnij po kultowe produkty z Wawelu – idealne na prezent i do dzielenia się z najbliższymi.

Czytaj więcej
04 Mar 2021

Królewskie Mleczko Waniliowe docenione przez Konsumentów!

Produkty marki Wawel zostały docenione przez konsumentów w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2021. W tym roku Złoty Medal w kategorii “Cukierki miękkie, żelki, pianki, galaretki” zdobyło Królewskie Mleczko Waniliowe. Wyróżnienie to jest dla marki szczególnie ważne, ponieważ decyzję o przyznaniu nagrody podjęli sami konsumenci.

Czytaj więcej
19 Lut 2021

MINIczekolady z Wawelu z konkursowym wsparciem

Miłośnicy MINIczekolad z Wawelu mają jeszcze więcej powodów, by wybierać swoje ulubione słodycze. Produkty te, będące połączeniem oryginalnej czekolady Wawel z bogatym nadzieniem w wygodnych MINI wersjach, przez najbliższe 3 miesiące wspierać będzie “Konkurs Dobrze Nadziany” oraz intensywna kampania promocyjna.

Czytaj więcej
12 Lut 2021