Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Owocowe karmelki z Wawelu w edycji limitowanej

Kultowe, ręcznie produkowane karmelki z Wawelu tego lata dostępne są w nowej limitowanej odsłonie! W okresie wakacyjnym na sklepowych półkach pojawią się aż trzy rodzaje nowych karmelków: musujący X-PLODE, owocowe Fruxy oraz orzeźwiające Kwaśne.

Czytaj więcej
08 lip 2024

Wawel podsumowuje 2023 rok w obszarze zrównoważonego rozwoju (ESG)

Działania charytatywne Wawel SA i Fundacji „Wawel z Rodziną”, nowe receptury przygotowane zgodnie z ideą projektu „Dobre Składniki”, rozszerzenie asortymentu produktowego, a także inwestycje proekologiczne – to tylko kilka z wielu obszarów odpowiedzialności społecznej, które Wawel SA rozwinął w 2023 roku i podsumował w swoim Raporcie Niefinansowym – oświadczeniu na temat informacji niefinansowych za 2023 rok.

Czytaj więcej
20 cze 2024

Galaretki Fresh&Fruity… Radość płynie z owoców!

Nadchodzące lato to idealny czas na rozsmakowanie się w soczyście owocowych smakach przyjaznych weganom galaretek nadziewanych Fresh&Fruity!

Czytaj więcej
11 cze 2024

Krówka z Wawelu poleca się na każdą okazję!

Idealne słodycze na lato? Krówki z Wawelu! Świetnie sprawdzą się jako słodka przekąska na plaży lub szybka dawka energii w podróży. Daj się porwać słodkiej przygodzie!

Czytaj więcej
06 cze 2024

Złote Paragony 2024: trzy nagrody dla produktów Wawel SA

Tegoroczna edycja konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” już za nami. W tym roku Wawel odebrał nagrodę Specjalną Kolegium Redakcyjnego oraz dwa wyróżnienia. Spośród kilkuset zgłoszonych produktów, detaliści wyróżnili linię czekoladek nadziewanych Malaga, Tiki Taki, Kasztanki z nowymi nutami smakowymi, Czekoladę Gorzką 90% Premium oraz Królewskie Mleczko Waniliowe 340 g.

Czytaj więcej
29 maj 2024