Biuro
prasowe

Najnowsze
wiadomości

Słodycze od Wawelu dla krakowskich szpitali

Kilka tysięcy paczek z pralinami, krówkami, karmelkami w piątek przekazała firma Wawel wraz z Fundacją „Wawel z Rodziną” do Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Czytaj więcej
23 Mar 2020

Lekkość na okrągło – najnowsza kampania Królewskiego Mleczka Waniliowego marki Wawel

Wawel rusza z kampanią promującą wprowadzony w ostatnim czasie do swojego portfolio produkt – Królewskie Mleczko Waniliowe. W ramach promocji przygotowano szeroko zasięgową kampanię w TV i w kinach w całej Polsce. Od stycznia trwa także silne wsparcie produktu w digitalu.

Czytaj więcej
03 Mar 2020

Dużo dobrego w małym formacie – czyli nowe MINIczekolady z Wawelu!

Odkryj nową kategorię MINIczekolad w portfolio Wawel – czyli dużą dawkę przyjemności zamkniętą w małej formie, idealnej do delektowania się. Wyjątkowe połączenie doskonałej czekolady Wawel i wyśmienitego nadzienia w unikalnych kieszonkowych wersjach opakowań pozwoli cieszyć się ulubionym smakiem dosłownie wszędzie. MINIczekolady nie zawierają barwników, sztucznych aromatów oraz emulgatora E476. Spróbuj ich już dziś!

Czytaj więcej
28 Lut 2020

Wyjątkowy Dzień Kobiet ze słodkościami Wawel

Już 8 marca będziemy obchodzić Dzień Kobiet. To idealna okazja do wspólnego świętowania i obdarowania słodkim upominkiem bliską nam osobę. Jak co roku Wawel przygotował wyjątkową, okazjonalną ofertę, w której znajdziemy pyszne słodkości idealne na prezent. W ofercie m.in. znane i uwielbiane czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, dostępne w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach
z dedykowanymi nakładkami i słodkimi czekoladowymi elementami graficznymi oraz puszysta nowość od Wawelu – Królewskie Mleczko Waniliowe. Do odkrycia także wyjątkowe zestawy słodyczy dostępne online na www.slodkiwawel.pl

Czytaj więcej
26 Lut 2020

Wawel laureatem Dźwigaczy Kultury 2019

Chcielibyśmy podzielić się z Wami dobrą wiadomością. Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie laureatów nagrody „Dźwigacze Kultury 2019”. Wyróżnienia przyznawane są przez Krakowskie Biuro Festiwalowe tym firmom, które wnoszą wkład i wsparcie w inicjatywy i w rozwój kultury w Krakowie.

Czytaj więcej
26 Lut 2020