Biuro prasowe

Najnowsze
wiadomości

Najsłodszy Dzień Matki z marką Wawel

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Data 26 maja to wspaniały powód do świętowania, a dzięki marce Wawel ten czas może być naprawdę słodki. Co wybierzesz, by zachwycić swoją Mamę i osłodzić jej dzień? Kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, ponadczasową Danusię, a może Czekolady Wawel Premium w nowej odsłonie wizualnej i smakowej? W ofercie Wawel znajdziesz też inne słodkości odpowiednie na prezent – metalowe puszki z ozdobną banderolą „Dla Ciebie”, duże czekolady z kostkami w formie całusów o smaku Stracciatella i Chrupiący Kokos oraz wyjątkowe zestawy słodyczy dostępne online na www.slodkiwawel.pl.

Czytaj więcej
23 Maj 2019

MPK i Wawel wspólnie świętują Dzień Dobrych Uczynków

Wzajemna życzliwość i uprzejmość, pomaganie przy wsiadaniu i wysiadaniu, ustępowanie miejsca tym, którzy tego potrzebują, dużo uśmiechu i… moc słodyczy – to wszystko dzięki MPK SA w Krakowie oraz firmie Wawel czeka na pasażerów w specjalnym tramwaju z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dobrych Uczynków. Ten wyjątkowy tramwaj wyjedzie na ulice Krakowa 20 maja (poniedziałek) o godz. 11.00 i będzie kursował wokół Plant do godz. 14.00.

Czytaj więcej
20 Maj 2019

Zapach czekolady ponownie w pobliżu ulic Łokietka i Wrocławskiej – otwarcie nowej sklepokawiarni Wawel

Już 17 maja uroczyste otwarcie nowej kawiarni i sklepu firmowego Wawel w Krakowie. Nowe słodkie miejsce na mapie miasta przywołuje wyjątkowe wspomnienia mieszkańców, bowiem sklep zlokalizowany jest w miejscu dawnej fabryki Adama Piaseckiego przy ulicy Wrocławskiej 17, czyli późniejszy zakład nr. 1 Wawel. Na gości kawiarni czekają nie tylko kultowe słodycze, ale także firmowe ciasta Wawel oraz lody. Wystrój wnętrza utrzymany jest w industrialnym klimacie nawiązującym do historii miejsca. To obowiązkowy punkt na słodkiej mapie Krakowa!

Czytaj więcej
16 Maj 2019

Nowe wyzwania Runmageddonu i marki Wawel

Runmageddon oraz Wawel kontynuują współpracę, w której na pierwszym miejscu stawiają szeroko rozumianą pomoc innym: w życiu, na trasie czy w walce z trudnościami. Popularne w Polsce marki wspólnie, realizowanymi projektami potwierdzają, że warto łączyć siły i działać na rzecz innych.

Czytaj więcej
09 Maj 2019

Owocowy zastrzyk energii z Fresh & Fruity!

Zbliża się lato, a Ty jesteś ospały i brakuje Ci energii? Znamy na to pyszny sposób! Odkryj eksplozję szczęścia i owocowych smaków i baw się razem z Fresh & Fruity – wyjątkowymi galaretkami na bazie pektyn, zawierającymi soki owocowe i naturalne aromaty, bez barwników, sztucznych dodatków i konserwantów. Gwarancja najwyższej jakości i słodkiego zastrzyku energii – już na wyciągnięcie ręki! Są naprawdę przepyszne i sprawdzą się świetnie podczas różnych letnich aktywności – pikniku, wycieczki, spaceru czy przejażdżki rowerowej. Galaretki Fresh & Fruity są idealne by celebrować chwile, umilić spotkania towarzyskie i sprawić słodką przyjemność najbliższym. Ciesz się nimi już dziś!

Czytaj więcej
08 Maj 2019