Bakaliowa nowość – odkryj Czekoladę Bakaliową od marki Wawel

Czy jesteś gotowy na coś przepysznego i chcesz sprawić przyjemność sobie i swoim bliskim? Do portfolio marki Wawel dołącza nowość – Czekolada Bakaliowa! Delikatna mleczna czekolada z bogactwem orzeszków arachidowych i rodzynek już czeka na odkrycie! Sprawdź, jaka jest pyszna i zachwyć się jej smakiem!

Dla miłośników bakalii i nie tylko

Czekoladę Bakaliową od Wawelu znajdziesz teraz w standardowej ofercie marki. Czy tak jak my uwielbiasz orzeszki arachidowe i rodzynki? Spróbuj już dziś, jak świetnie komponują się z rozpływającą się w ustach mleczną czekoladą. To połączenie z pewnością Cię zachwyci! Mmm… pycha!

Prosty skład, zachwycający smak

Dodatkowo masz pewność, że Czekolada Bakaliowa ma w sobie to, co najlepsze, bo czekoladowa nowość, tak jak i inne produkty marki Wawel, jest wykonana z Dobrych Składników! Oznacza to, że nie znajdziemy w niej aromatów, oleju palmowego, sztucznego emulgatora E476 i dodatku substancji konserwujących. W dodatku marka udoskonaliła proces produkcji wszystkich swoich mlecznych i gorzkich czekolad – aksamitną i delikatną strukturę czekolady zawdzięczamy wydłużonemu czasowi mieszania masy czekoladowej, przez co uzyskano jeszcze bardziej gładką i jedwabistą konsystencję. Czego chcieć więcej? Produkty marki Wawel są wręcz stworzone do dzielenia z innymi. Podaruj tę pyszną bakaliową nowość najbliższym i razem cieszcie się jej wyjątkowym smakiem.

Czekolada Bakaliowa Wawel – to delikatna i rozpływająca się w ustach mleczna czekolada z bogactwem orzeszków arachidowych i rodzynek. Nie zawiera oleju palmowego, aromatów i emulgatora E476.

Bakaliowa pod choinkę!

Czekoladę Bakaliową znajdziesz także w ofercie zimowej marki Wawel – bez oleju palmowego, zbędnych aromatów i emulgatora E476. Odkryj tę pyszną nowość w specjalnie zaprojektowanym świątecznych opakowaniu i w te święta dziel się nią razem z bliskimi.