Dzień Czekolady – świętuj razem z marką Wawel

Dziś najsłodszy dzień w roku – 12 kwietnia na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Czekolady. Jak go świętować? Z tej okazji (i nie tylko) warto sięgnąć po wyjątkowe produkty marki Wawel. Mogą to być przepyszne klasyczne czekolady z linii Premium, na przykład Mleczna z wiórkami kokosowymi, czekolady duże w oryginalnym kształcie słodkich całusów: Krówkowa, Tiramisu czy Crunchy Coco lub kultowe czekoladki nadziewane, jak Kasztanki, które dzięki doskonałej ciemnej czekoladzie i nadzieniu o wyrazistym kakaowym smaku z kawałkami chrupiących wafelków, zachwycą dosłownie każdego. Tym i innym propozycjom od Wawelu trudno się oprzeć!

Szczęście mierzone w tabliczkach czekolady

Dzień Czekolady przypadający na 12 kwietnia to idealna okazja do świętowania dla wszystkich fanów czekoladowych wyrobów. Fantastyczną wiadomością jest to, że aby wprawić się w dobry nastrój lub sprawić przyjemność najbliższym wystarczy sięgnąć po produkty marki Wawel, które dla wielu osób stanowią przekąskę dostarczającą pozytywnych wrażeń i znacznej ilości energii. Warto wiedzieć, że spożycie czekolady poprawia samopoczucie za sprawą tryptofanu, czyli związku chemicznego odpowiedzialnego za podnoszenie w mózgu poziomu serotoniny. Zapraszamy do odkrycia bogatego czekoladowego portfolio marki Wawel, w którym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Czekolady, cukierki, batony – wszystkie czekoladowe pyszności zawierają Dobre Składniki (www.dobreskladniki.pl) – w słodyczach nie znajdziemy sztucznych barwników i aromatów ani zbędnych konserwantów. Wszystkie produkty marki objęte są też programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie (wwwsercerosnie.com.pl). Wybierając słodkości z oferty Wawel przekazujemy realną kwotę wskazaną na opakowaniu na cele społeczne jednej z pięciu organizacji charytatywnych. Sprawdź, jakie to proste!

Czekolada Mleczna z wiórkami kokosowymi Premium to połączenie delikatnej czekolady mlecznej z nutą egzotycznego kokosa. Rozpływająca się w ustach mleczna słodycz i naturalne wiórki kokosowe tworzą niezapomniany duet. Bez GMO, oleju palmowego i sztucznych aromatów.
Cena za czekoladę 100 g: ok. 5,99 zł

Czekolada Krówkowa – można z nią odkryć niezapomniany smak dzieciństwa. To doskonałe połączenie delikatnej mlecznej czekolady i słodkiego kremowego nadzienia o smaku oryginalnej mlecznej krówki, zamknięte w rozkosznie dużej tabliczce w formie całusów.
Cena za czekoladę 300 g: ok. 9,99 zł

Kasztanki – to kultowe czekoladki o charakterystycznym kształcie. Zachwyca ich doskonała ciemna czekolada wypełniona mnóstwem nadzienia o wyrazistym kakaowym smaku z dodatkiem chrupiących wafelków. Nie zawierają dodatku substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 430 g: ok. 15,90 zł