Legendarne czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki teraz także w nowej odsłonie

Delikatność, subtelność i czarujący charakter – to w tych cechach kryje się ponadczasowość czekoladek Malaga, Tiki Taki i Kasztanki. Kultowe czekoladki marki Wawel są dostępne w różnych formach podania, od teraz także w nowej formie eleganckich bombonierek. To idealny pomysł na słodki upominek dla bliskiej osoby! Spróbuj wszystkich wariantów oryginalnego trio od marki Wawel i podaruj chwilę słodkiej przyjemności.

Odkryj swoją czekoladkę z charakterem!

Uwielbiane od lat, kultowe czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki są teraz dostępne również w nowej wersji bombonierek. Zapakowane specjalnie, by sprawiać radość bliskim! Nowe funkcjonalne pudełeczko o optymalnej wielkości i kształcie, zawierające 10 elegancko zapakowanych czekoladek, idealnie sprawdzi się jako słodki prezent dla najbliższej osoby, ale nie tylko. Który wariant z kultowego trio wybierzesz? Słodką i subtelną Malagę, wyraziste kakaowe Kasztanki, a może przebojowe, pełne kokosowej egzotyki Tiki Taki? Spróbuj wszystkich czekoladek i odkryj, która z nich najlepiej odzwierciedla Twój charakter!

Legendarny smak i Dobre Składniki

Czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki nie zawierają substancji konserwujących, składników modyfikowanych genetycznie, a także barwników i sztucznych aromatów. Radość ze słodkiej przyjemności jest więc jeszcze większa! Bo kiedy „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. Dobre Składniki czekoladek są gwarancją pysznego smaku i najlepszej jakości.

Malaga
Klasyczna czekoladka z półpłynnym kremowo-śmietankowym nadzieniem wypełniona słodkimi kawałkami rodzynek, zatopiona w wybornej czekoladzie deserowej. To najstarsza z trzech czekoladek nadziewanych Wawelu – od ponad 50 lat uwielbiana przez wszystkie pokolenia!
Cena za opakowanie 210 g: ok. 10 zł

Tiki Taki
Tiki Taki to prawdziwa legenda i smak egzotycznej przygody. Znakomite połączenie wykwintnego orzechowego kremu, wiórków kokosowych i doskonałej deserowej czekolady.
Cena za opakowanie 175 g: ok. 10 zł

Kasztanki
Jedna z trzech klasycznych czekoladek Wawelu, prawdziwie słodka i kakaowa, nadziana chrupiącymi wafelkami i oblana wyborną deserową czekoladą. Słodka legenda i smak uwielbiany od pokoleń!
Cena za opakowanie 180 g: ok. 10 zł