Orzechowy Superkruchy – chrupiąca nowość od marki Wawel

Czy słyszycie to chrupanie? Marka Wawel wprowadza do swojej oferty prawdziwie orzechową nowość. Już dziś daj się zaskoczyć superkruchemu karmelkowi, oblanemu wyjątkową czekoladą Wawel. Extra chrupiący i extra orzechowy, jedyny tak kruchy cukierek na rynku. Odkryj to wyjątkowe połączenie, które zachwyca smakiem!

Chrup z Wawelem!

Orzechowy Superkruchy od marki Wawel to niewiarygodnie czekoladowo-orzechowy smak, który pozytywnie zaskoczy zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli słodkości. Wyjątkowo chrupiący karmelek z kruchym wnętrzem, oblany przepyszną czekoladą, to nowość pełna Dobrych Składników! Bez barwników, sztucznych aromatów i dodatku substancji konserwujących. Nadzienie cukierka to wyrób ręczny, powstający z największą starannością. To, dlatego jest taki pyszny!

To Ty zdecyduj, ile Orzechowych Superkruchych potrzebujesz

Każdy cukierek owinięty jest w osobny papierek, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą, gdzie tylko zapragniesz. Nowe karmelki dostępne są w wersji na wagę lub w kilogramowych opakowaniach, dzięki czemu sam decydujesz, ile cukierków potrzebujesz, wystarczy, że odważysz taką ilość, jaka Ci się marzy! Poczęstuj najbliższych i patrz jak, dzięki temu wyjątkowemu połączeniu smaków uśmiech pojawia się na ich ustach. Orzechowy Superkruchy jest idealny do dzielenia się z innymi!

Orzechowy Superkruchy – to karmelek o idealnie orzechowo-czekoladowym smaku. Jego niesamowicie kruche, ale i wyraziste wnętrze przywołuje wspomnienia dziecięcych lat. Chrupiący cukierek, z ręcznie produkowanym nadzieniem z mnóstwem orzeszków arachidowych, oblany wyjątkową czekoladą Wawel jest też pełen Dobrych Składników – nie zawiera barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.
Sugerowana cena detaliczna: ok. 32 zł/kg