Poczuj wiosenną aurę z marką Wawel

Wiosna z marką Wawel będzie naprawdę słodka! Wraz z cieplejszą aurą na sklepowych półkach pojawiła się Oferta Wiosenna Wawel. Znajdują się w niej znane i uwielbiane przez wszystkich miłośników słodkości produkty w specjalnie zaprojektowanych sezonowych opakowaniach, z kwiatowymi motywami. Ale to nie wszystko! Zachwycą też nowości przygotowane z myślą o wiośnie. Odkryj ją już dziś i przekonaj się, że to idealna propozycja na przepyszny prezent dla najbliższych.

Odkrywaj pyszności z Wawelu wraz z nową porą roku

Oferta marki Wawel to starannie wyselekcjonowane produkty w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach z kwiatowymi motywami, które sprawią, że wiosenna atmosfera będzie trwała jeszcze dłużej. W wyjątkowej ofercie znajdziemy nie tylko znane i uwielbiane słodkości, jak kultowe czekoladki nadziewane Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy galaretki z Mieszanki Krakowskiej, ale też pyszne limitowane nowości w wyjątkowych smakach, takie jak Czekolada ze słonym karmelem, czy duże czekolady: Zabajone, Malinowa i Jagodowa – w kształcie słodkich całusów, podane w eleganckim opakowaniu idealnym na prezent dla najbliższych. Ale to nie wszystko… Seria wiosenna to także słodkie niespodzianki – sprawdźcie sami już dziś, co marka Wawel przygotowała dla wszystkich z okazji wiosny! Do każdej bombonierki dołączony będzie prezent w postaci batonika lub czekoladki, a najmłodsi w opakowaniach Żelków jak SMOK znajdą kolorowe wlepki do kolekcjonowania.

Wiosna na dobre

Oferta Wiosenna Wawel, tak jak i inne produkty marki kuszą Dobrymi Składnikami. Nie znajdziemy w nich barwników, sztucznych aromatów i zbędnych konserwantów. Możecie mieć pewność, że produkty Wawel to gwarancja najwyższej jakości. A przekonać się o tym można najprościej – wybierając słodkości marki do wiosennego, piknikowego koszyka. Jedno jest pewne – ta wiosna będzie słodka!