Radosne świętowanie Dnia Uśmiechu razem z marką WAWEL

Czy wiesz, że 5 października przypada Światowy Dzień Uśmiechu? Śmiech nie tylko rozluźnia i odstresowuje, ale też stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Jeśli chcesz się przekonać, jak duży uśmiech na twarzy wywołują słodkości marki Wawel, już dziś sięgnij po Żelki jak SMOK w aż 4 wariantach – wszystkie z sokami owocowymi, bez barwników i sztucznych aromatów, daj się zachwycić naturalnemu smakowi Krówki Mlecznej lub odkryj cukierki Tofflairs – idealne dla wszystkich fanów nieco słodszych nut. Które z nich wybierzesz dla siebie i swoich bliskich, by wspólnie obchodzić to radosne święto? My gwarantujemy, że śmiech z pysznościami marki Wawel jest po prostu zaraźliwy!

Uśmiech na wyciągnięcie ręki

Kto z nas nie uwielbia się uśmiechać? Dzięki tak prostemu gestowi sprawiamy, że świat staje się lepszy. 5 października przypada Światowy Dzień Uśmiechu – to najlepszy czas by sięgnąć po przepyszne słodkości od marki Wawel. Żelki jak SMOK, Krówka Mleczna, a może cukierki Tofflairs – która z tych propozycji wywoła największy uśmiech na twarzy Twojej i Twoich najbliższych? Niech ten dzień będzie naprawdę radosny i… pyszny!

Czy jesteś gotowy na słodką dawkę uśmiechu?

Wszystkie słodkości marki Wawel to nie tylko niepowtarzalny smak i Dobre Składniki, bo produkty te nie zawierają barwników i sztucznych aromatów, ale także gwarancja uśmiechu i radości na co dzień. W szerokiej ofercie marki Wawel z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Żelki jak SMOK rozweselą każdego, kto ich spróbuje, a dzięki innowacyjnemu, stabilnemu opakowaniu możesz wygodnie dzielić się nimi z innymi. Krówka Mleczna w nowym szczelnym opakowaniu jest idealna na każdą okazję – poczuj jej kruchość, delikatność i wyjątkowy smak. A może masz ochotę na pyszne karmelowe słodkości z mocno czekoladowym nadzieniem (lub czekoladowe z mlecznym nadzieniem)? Jeśli tak, to wybierz cukierki Tofflairs – dzięki nim każdy dzień może smakować jeszcze lepiej. No to… uśmiech! Bo gdy czujesz się dobrze, czynisz dobrze!

Żelki jak SMOK od Wawelu!

Żelki jak SMOK nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Kuszą nie tylko Dobrymi Składnikami, ale także innowacyjnym, stojącym opakowaniem, które ułatwia dzielenie się produktem. Dostępne w czterech soczyście owocowych wariantach: Owocowe, Z sokami, Kwaśne i Jogurtowe.
Cena: ok. 3,20 zł / 100 g

Tofflairs czekoladowo-mleczny
Tofflairs karmelowo-czekoladowy

Idealny produkt do kieszeni, plecaka i na wycieczkę. Dla wielbicieli karmelowych słodkości polecamy Tofflairs karmelowo-czekoladowy, a dla zwolenników mocno czekoladowych doznań – Tofflairs czekoladowo-mleczny. Słodka dawka dobrego humoru, po której wszystko zaczyna się kleić!
Cena za opakowanie 120 g: ok. 4,60 zł

Krówka Mleczna Wawel – przygotowana według sprawdzonej receptury i oparta tylko na Dobrych Składnikach: zawiera masło i pełne mleko, jest bez barwników, aromatów i substancji konserwujących. Jej delikatny mleczno-maślany smak i idealna kruchość przywołując wspomnienie beztroskiego dzieciństwa, co czyni ją idealną propozycją dla wielbicieli tradycyjnych krówek. Oprócz doskonałego smaku, Krówkę Mleczną Wawel wyróżnia atrakcyjny design opakowania z charakterystycznymi łatami i zabawne hasełka skryte na każdym papierku. Teraz dostępna w nowej, szczelnej owijce zgrzewanej na końcach. Idealna na każdą okazję!
Sugerowana cena: ok. 26,50 zł / 1 kg