Słodki Dzień Dziecka z marką Wawel

Pierwszy czerwca to wyjątkowy pretekst do świętowania – nie tylko dla najmłodszych! Za sprawą marki Wawel ten dzień będzie naprawdę słodki. Co wybierzesz spośród pyszności marki Wawel? Żelki jak SMOK, extra mleczny batonik Milkizz…, legendarną Mieszankę Krakowską,
a może wyjątkowe mleczne Krówki? Z Wawelem zarówno mały, jak i duży znajdzie w tym dniu coś pysznego dla siebie i swoich bliskich!

Spraw sobie i innym przyjemność

Dzień Dziecka to idealna okazja, by sprawić sobie i bliskim słodką przyjemność. Bo kto nie ucieszy się z Żelków jak SMOK – z sokami owocowymi, bez barwników i sztucznych aromatów – lub opakowania Mieszanki Krakowskiej? Już dziś sięgnij po smak, który przywoła wspomnienie słodkiego dzieciństwa lub wybierz zupełnie nowe, zabawne smocze żelki i przekonaj się, jaka to pyszna frajda dla każdego, niezależnie od wieku! W tym dniu warto sięgnąć także po batonik Milkizz… z nadzieniem o smaku kultowego mleka z tubki! Zapakowany do torebki czy plecaka doda energii podczas letnich wypraw.

Słodkie wspólne chwile

Delektowanie się klasycznymi mlecznymi Krówkami z Wawelu z pewnością przywoła czas beztroski, tym bardziej, jeżeli obdarujmy nimi innych. Mają tylko 4 składniki, bo nic więcej nie trzeba do pełni ich wyjątkowego smaku. W radosnym gronie przyjaciół i rodziny nie może zabraknąć też kultowych, oblanych wykwintną deserową czekoladą galaretek Mieszanki Krakowskiej. To propozycje stworzone do celebrowania wspólnego czasu!

W Święto tych dużych i tych małych dziel się dobrymi składnikami

Już wszystkie produkty Wawelu kuszą Dobrymi Składnikami – nie znajdziemy w nich zbędnych dodatków, sztucznych aromatów i barwników. Sięgając po produkty marki Wawel, pomagamy także potrzebującym! Słodkości objęte są programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie. Na czym polega? To proste – rejestrując się na www.sercerosnie.com.pl i wpisując kody z opakowań oznaczonych serduszkiem, możemy pomóc wybranym organizacjom charytatywnym. Dzięki temu nie tylko możemy sami poczuć się dobrze – ale i obdarować dobrem innych!

Świętuj Dzień Dziecka razem z nami!

Żelki jak SMOK z Sokami – w 3 owocowych smakach: jabłkowym z nadzieniem malinowym, ananasowym z nadzieniem pomarańczowym, wiśniowym z nadzieniem cytrynowym. Każdy żelek ze smoczym wizerunkiem! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł

Żelki jak SMOK Kwaśne – w aż 6 owocowych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym
z dodatkiem zaskakującej kwaskowej posypki. Bez barwników
i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g – 6,00 zł

Żelki jak SMOK Jogurtowe – w 3 owocowych smakach: malinowym
z nadzieniem ananasowym, pomarańczowym z nadzieniem wiśniowym, cytrynowym z nadzieniem jabłkowym oraz dodatkową puszystą jogurtową warstwą. Każdy żelek w kształcie smoczej głowy! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł

Żelki jak SMOK Owocowe – w aż 6 smoczych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym. Każdy żelek w kształcie radosnego smoka! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g – 6,00 zł

Milkizz… – to extra mleczny batonik „wypasiony” nadzieniem o smaku mleka z tubki. Niezapomniany smak i niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealny, jako słodka przekąska w każdym czasie i miejscu!
Cena za batonik 30 g – 1,45 zł

Mieszanka Krakowska – owocowe galaretki oblane wykwintną, gorzką czekoladą. Opakowanie zawiera klasyczne, orzeźwiające smaki cytryny, pomarańczy, maliny i ananasa. Każda galaretka pakowana jest osobno i zachęca do dzielenia się z innymi. Skład oparty na naturalnych aromatach i sokach owocowych.
Cena za opakowanie 280 g – 9,20 zł

Krówka Mleczna – przygotowana według sprawdzonej receptury na bazie 4 surowców, oparta na Dobrych Składnikach – nie zawiera barwników, aromatów i substancji konserwujących. Teraz dostępna w nowej, szczelnej owijce zgrzewanej na końcach, idealnej na każdą okazję. Oprócz doskonałego smaku wyróżnia ją atrakcyjny design z charakterystycznymi łatami i zabawne sentencje skryte na każdym papierku.
Cena za 100 g na wagę – 2,60 zł