Słodki gest w Dzień Przyjaciela – tylko z marką Wawel

Dzień Przyjaciela przypadający 9 czerwca zdecydowanie zasługuje na szczególne świętowanie. Jak najlepiej celebrować ten wyjątkowy czas? Z pomocą przychodzi Mieszanka Krakowska od marki Wawel. Kultowe galaretki są pakowane w szczelne osobne owijki, dzięki czemu można się nimi łatwo dzielić z innymi. Sięgnij już dziś po produkty marki Wawel – z nimi przypomnienie przyjaciołom, ile dla nas znaczą, będzie niezwykle proste! Osłódź przyjaciołom ten dzień uśmiechem, dobrym słowem czy słodkim gestem – i podziel się Mieszanką Krakowską!

Dobra słodycz na dobry nastrój

Nasi przyjaciele zasługują na to, co dobre – nie tylko w dniu ich święta. W miłym gronie przyjaciół nie może zabraknąć kultowych, oblanych wykwintną deserową czekoladą galaretek Mieszanki Krakowskiej, które smakują wyjątkowo zwłaszcza wiosną i latem! Delektując się nimi wspólnie z bliskimi mamy pewność, że dzielimy się słodkościami najwyżej jakości, bowiem wszystkie produkty marki zawierają tylko Dobre Składniki – nie znajdziemy w nich zbędnych dodatków, sztucznych aromatów i barwników. To propozycja wręcz stworzona do radosnego celebrowania Dnia Przyjaciela przypadającego na 9 czerwca!

To będzie naprawdę słodki Dzień!

Już dziś sięgnij po Mieszankę Krakowską i zaplanuj wspólne rozkoszowanie się jej pysznym smakiem wywołującym uśmiech na twarzach. Soczyste galaretki, otoczone wyśmienitą czekoladą, zapewnią pozytywną siłę do działania Tobie i Twoim bliskim.

Mieszanka Krakowska – owocowe galaretki oblane wykwintną, gorzką czekoladą. Opakowanie zawiera klasyczne, orzeźwiające smaki cytryny, pomarańczy, maliny i ananasa. Każda galaretka pakowana jest osobno i zachęca do dzielenia się z innymi. Skład oparty na naturalnych aromatach i sokach owocowych.

Cena za opakowanie 280 g – 9,20 zł

Do pobrania