Słodki niezbędnik na lato z Dobrymi Składnikami od marki Wawel!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wyjazdy, podróże, letnie pikniki i spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Nieważne czy wybieramy się na dłuższy urlop lub weekendowy wypad czy stawiamy na aktywny wypoczynek w mieście. Warto mieć zawsze przy sobie coś, co sprawi, że te chwile będą jeszcze przyjemniejsze. Zabierz ze sobą na wakacje swoje ulubione słodycze i przekonaj się, jak pysznie jest spędzić lato z marką WAWEL!

Wakacje mogą smakować jeszcze lepiej

Słoneczna aura za oknem sprawia, że coraz częściej zdarza nam się myśleć o wyczekanym wypoczynku. Podczas wakacyjnych wyjazdów czy rowerowych wycieczek warto zrobić miejsce w torbie na słodki niezbędnik od marki Wawel. Słodkości zmieszczą się w każdej torbie i dodatkową umilą ten przyjemny letni czas. Zależy Ci na soczystym orzeźwieniu? Sięgnij po galaretki Fresh & Fruity dostępne w aż 5 smakach oraz wariancie Kwaśnym, zapakowane w wygodne zgrzewane folijki. Galaretki nie zawierają substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów, a substancją żelującą są roślinne pektyny. To propozycja soczyście owocowych słodkości, którymi można się dzielić z innymi. Miłośnicy nieco słodszych nut powinni sięgnąć po cukierki Tofflairs. Te pyszne karmelowe słodkości z mocno czekoladowym nadzieniem (lub czekoladowe z mlecznym nadzieniem) to „must have” podczas każdej każdej wycieczki. Letnie orzeźwienie podczas słonecznej aury zapewnią natomiast Orzeźwiające, ręcznie produkowane, karmelki nadziewane. Połączenie mięty z kruchym karmelem z pewnością skradnie wszystkie serca w upalne dni. Na rodzinne wypady warto wziąć ze sobą także zupełnie nowe Żelki jak SMOK w stojącej torebce! Dzieci je uwielbiają, a dzięki innowacyjnemu opakowaniu wygodnie się otwierają i można łatwo dzielić się nimi z innymi. Miękkie żelki w kształcie zabawnych smoków dostępne są w kilku wariantach: Owocowe, Z sokami, Kwaśne i Jogurtowe. A co najważniejsze nie zwierają barwników i sztucznych aromatów.

Wakacje mogą smakować jeszcze lepiej – wystarczy smakowity niezbędnik z Dobrymi Składnikami od marki Wawel i można ruszać w świat w pysznym humorze!

Galaretki Fresh & Fruity – soczyście owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 160 g: 4,50 zł

Żelki jak SMOK Owocowe – w aż 6 smoczych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym. Każdy żelek w kształcie radosnego smoka! Bez barwników i sztucznych aromatów. Dostępne w innowacyjnym stojącym opakowaniu, idealnym do dzielenia się.
Cena za opakowanie 100 g: 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g: 6,00 zł

Orzeźwiające karmelki nadziewane – łączą w sobie orzeźwiający smak mięty ze słodyczą kruchego karmelu. Produkowane ręcznie, według tradycyjnej receptury, dzięki czemu każdy karmelek jest wyjątkowy.
Cena za opakowanie 120 g: ok. 3,20 zł

Tofflairs czekoladowo-mleczny
Tofflairs Karmelowo-czekoladowy

Idealny produkt do kieszeni, plecaka i na wycieczkę. Dla wielbicieli karmelowych słodkości polecamy Tofflairs karmelowo-czekoladowy, a dla zwolenników mocno czekoladowych smaków – Tofflairs czekoladowo-mleczny. Słodka dawka dobrego humoru, po której wszystko zaczyna się kleić!
Cena za opakowanie 120 g: ok. 4,60 zł