Słodkie Święta z marką Wawel

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi unikatowa Oferta Zimowa od Wawelu – pełna wyjątkowych słodyczy! Znajdziemy w niej produkty w specjalnie zaprojektowanych świątecznych opakowaniach oraz limitowane edycje słodkości, które nie tylko wprowadzą nas w magiczny zimowy nastrój, ale także będą idealnym słodkim podarunkiem dla najbliższych. Wszystkie słodycze marki Wawel spełniają założenia projektu Dobre Składniki – nie znajdziemy w nich dodatku substancji konserwujących, sztucznych aromatów czy barwników. Podaruj bliskim słodkie święta z marką Wawel!

Poczuj Święta, poczuj się dobrze

Tegoroczna Oferta Zimowa marki Wawel to zupełnie nowe, jak i klasyczne smaki w specjalnych limitowanych opakowaniach z zimowymi i świątecznymi elementami. Wyjątkowa czerwona grafika z dodatkiem zimowych symboli, wprowadza w magiczny nastrój i inspiruje do czynienia dobra, zgodnie z hasłem marki: „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”. W zimowej odsłonie, obok znanych i kultowych słodyczy z Wawelu jak czekoladki Malaga, Tiki Taki i Kasztanki czy uwielbianych M!chałków z Wawelu, znajdziemy także wyjątkowe nowości – m.in. Czekoladę Piernikową ze Śliwką, zaskakującą połączeniem deserowej czekolady i pysznego piernikowo-śliwkowego nadzienia, Czekoladę Bakaliową z bogactwem orzeszków arachidowych i rodzynek, wykwintne Cukierki Marcepanowe zapakowane w ozdobne opakowanie – idealne na słodki prezent dla najbliższych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Poczuj wyjątkową magię świąt dzięki słodyczom marki Wawel z tegorocznej Oferty Zimowej. Mmm… to naprawdę pyszne!

Gwarancja jakości i smaku

Wawel tworzy swoje produkty z tego, co najlepsze, czyli w oparciu o Dobre Składniki. W ramach tego unikalnego projektu wszystkie słodycze marki są gwarancja najwyższej jakości i wyjątkowego smaku – nie znajdziemy w nich dodatku substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników, a także emulgatora E476.