Uroczyste otwarcie sklepu firmowego Wawel w Toruniu!

Wawel – uwielbiana przez Polaków marka słodyczy – już od 26.03.2018 zaprasza do swojego sklepu firmowego przy ul. Szerokiej 2 w Toruniu. To pierwszy i jedyny taki punkt w mieście. Słodkie niespodzianki, hostessy z upominkami, konkurs na Facebooku, nowoczesne wnętrze
i radosna atmosfera – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić nowy punkt na słodkiej mapie Torunia. Marka Wawel zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic oraz każdego smakosza słodyczy do odkrycia tego wyjątkowego miejsca – będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych z tej okazji niespodzianek i po prostu poczuć się dobrze!

Miejsce pełne radości, kolorów i zapachu czekolady – marzenie każdego z czasów dzieciństwa – to w Toruniu bez wątpienia lokal przy Szerokiej 2. W tym miejscu wieloletnia tradycja marki Wawel łączy się z nowoczesnym wnętrzem, pełną ofertą słodyczy i przyjazną atmosferą. Taki właśnie jest sklep firmowy Wawel zlokalizowany w Toruniu, przy głównej alei w mieście, którego uroczyste otwarcie zaplanowano na 26 marca.

W sklepie firmowym Wawel w Toruniu, tak samo jak w innych firmowych sklepach marki, dostępna jest cała oferta produktów, a także niedostępne w innych punktach sprzedaży wyroby specjalne, jak czekolady z wizerunkami i symbolami polskich miast, konfitury z czekoladą Wawel czy fantazyjne zestawy prezentowe, które obsługa sklepu przygotowuje na życzenie Klienta. Jest także ekspozytor ze słodyczami na wagę, dzięki któremu każdy może stworzyć swoją ulubioną mieszankę słodkości!

Marka Wawel, z myślą o celebrowaniu słodkich chwil, stworzyła sieć sklepów firmowych, dzięki którym każdy może poczuć się dobrze. Sieć sklepów Wawel to aktualnie 13 sklepów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w największych miastach w Polsce.

Sklep firmowy Wawel w Toruniu
ul. Szeroka 2, 82-700 Toruń

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota 9:00-20 :00
Niedziela 10:00-18:00