Żelki jak SMOK Wawel – owocowa nowość od marki Wawel

Tego jeszcze nie było! Marka Wawel wprowadza do swojej oferty prawdziwie pyszną nowość z kategorii żelków. Odkryj już dziś Żelki jak SMOK w aż 4 wariantach – z sokami owocowymi, bez barwników i sztucznych aromatów. Przekonaj się, jak SMOKowita jest ta nowość!

Marka Wawel tym razem wzbogaca swoją ofertę o produkt stworzony z myślą o młodszej grupie konsumentów. Podobnie jak wszystkie inne słodycze marki Wawel, również nowe owocowe Żelki jak SMOK objęte są innowacyjnym projektem Dobre Składniki, czyli „tak” dla soków owocowych, „nie” dla sztucznych aromatów i barwników. To prosty skład, który nie wzbudzi wątpliwości nawet wśród najbardziej wnikliwych mam! Poza tym nowość wyróżnia się także pierwszym na rynku, innowacyjnym opakowaniem, dzięki któremu torebka łatwo się otwiera i stabilnie stoi, umożliwiając wygodne częstowanie się produktem.

Żelki jak SMOK to propozycja zarówno dla najmłodszych, ponieważ zachwyci ich swoim smakiem i oryginalnym wyglądem, jak i rodziców, którzy stawiają na produkty najwyższej jakości. Już dziś odkryj zabawne smocze żelki i przekonaj się, jaka to pyszna frajda dla każdego, niezależnie od wieku!

Żelki jak SMOK marki Wawel dostępne są w czterech wariantach: Owocowe, Z sokami, Kwaśne i Jogurtowe. Na sklepowych półkach znajdziemy opakowania 100 g lub 200 g. Co je wyróżnia? Nowy produkt marki dostępny jest w wyjątkowo wygodnym opakowaniu, które umożliwia otwarcie torebki z boku oraz wygodne częstowanie się produktem. Dodatkowo transparentne okienko eksponuje produkt. Innowacyjna torebka ułatwia także stabilne ustawienie paczki i daje możliwość wygodnego dzielenia się żelkami z innymi.

Żelki jak SMOK z Sokami – w 3 owocowych smakach: jabłkowym z nadzieniem malinowym, ananasowym z nadzieniem pomarańczowym, wiśniowym z nadzieniem cytrynowym. Każdy żelek ze smoczym wizerunkiem! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł

Żelki jak SMOK Kwaśne – w aż 6 owocowych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym z dodatkiem zaskakującej kwaskowej posypki. Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g – 6,00 zł

Żelki jak SMOK Jogurtowe – w 3 owocowych smakach: malinowym z nadzieniem ananasowym, pomarańczowym z nadzieniem wiśniowym, cytrynowym z nadzieniem jabłkowym oraz dodatkową puszystą jogurtową warstwą. Każdy żelek w kształcie smoczej głowy! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł

Żelki jak SMOK Owocowe – w aż 6 smoczych smakach: malinowym, jabłkowym, cytrynowym, wiśniowym, pomarańczowym i ananasowym. Każdy żelek w kształcie radosnego smoka! Bez barwników i sztucznych aromatów.
Cena za opakowanie 100 g – 3,20 zł
Cena za opakowanie 200 g – 6,00 zł