Charakter nadaje życiu smak – nowa odsłona kampanii czekoladek Wawel

Każda z nich jest inna, każda kryje w sobie unikalne, oryginalne nadzienie, jednak jest coś, co je łączy – wyjątkowy i niezmienny od lat smak. Kultowe słodycze wszech czasów – czyli trio od marki Wawel to prawdziwe czekoladki z charakterem! Malaga kusi śmietankowym nadzieniem z kawałkami rodzynek i nutą rumu, Tiki Taki pobudzają zmysły połączeniem orzechowo-kokosowego kremu z wiórkami kokosowymi, a wyrazisty kakaowy smak Kasztanków z dodatkiem chrupiących wafelków rozpieszcza podniebienie. W ramach nowej kampanii czekoladek marki Wawel ruszył właśnie konkurs na „Historie z charakterem”. Nie czekaj, podziel się swoją historią lub opowiedz nam o bliskiej Ci kobiecie z charakterem i wygraj atrakcyjne nagrody!

Co nadaje naszemu życiu smak? My podpowiadamy – charakter!
Co innego nas cieszy, co innego wzrusza, każdej z nas co innego się podoba. Jednak właśnie to sprawia, że każda z nas jest kobietą z charakterem. Nie ważne czy jesteśmy rozważne, romantyczne, przybojowe czy nieśmiałe – jesteśmy wyjątkowe i na swój sposób realizujemy swoje cele, marzenia, pasje, robimy coś dla innych i spełniamy się zawodowo… Malaga, Tiki Taki i Kasztanki – czyli czekoladki z charakterem od marki Wawel, tak jak kobiety – są różne, lecz wszystkie w swojej unikalności – doskonałe. Bo… charakter nadaje życiu smak!

Ambasadorkami nowej kampanii czekoladek marki Wawel zostały cztery wyjątkowe kobiety – Monika, Agata, Ania i Ela, które dzięki swojemu indywidualnemu charakterowi z powodzeniem realizują swoje pasje i marzenia. Teraz i Ty też możesz zainspirować wszystkie Polki i pomóc im odważyć się żyć tak, jak tego od zawsze pragną. 27 października ruszył konkurs na „Historie z charakterem”. Dołącz do grona naszych ambasadorek, podziel się swoją inspirującą historią lub opowiedz nam o bliskiej Ci kobiecie „z charakterem” i wygraj niezapomnianą wycieczkę oraz słodkie upominki!

Więcej informacji dotyczących kampanii i konkursu znajduje się na stronie internetowej kampanii: www.wawel.com.pl/mkt.

Dobre Składniki
Malaga, Tiki Taki i Kasztanki to czekoladki których receptury oparte są na „Dobrych Składnikach”. Kultowe czekoladki nie zawierają substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów. Lecytyna wykorzystywana do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych ziaren soi (bez GMO). To wszystko wpływa na jakość czekoladek, przy czym ich sprawdzony i wyjątkowy smak pozostaje niezmienny. Dzięki dużej zawartości nadzienia – od 50% do 60% całej czekoladki – doznania smakowe są niezwykle intensywne i sprawiają, że sięgasz po produkt najwyższej jakości. O tym, jak zmieniły się składy produktów marki Wawel można przeczytać na stronie www.dobreskladniki.pl.

Dodatkowych informacji udzielą:

Maja Głuśniewska, Garden of Words
e-mail: m.glusniewska@gardenofwords.pl
tel. 48 512 352 187

Mariusz Wiaderek, Garden of Words 
e-mail: m.wiaderek@gardenofwords.pl
tel. 48 519 429 226