Galaretki Fresh & Fruity Exotic w letniej odsłonie!

Przenieś się myślami na rajską plażę, gdzie tropikalne słońce przyjemnie muska Twoją twarz, a zapach morskiej bryzy idealnie dopełnia tę błogą chwilę relaksu. Za chwilę wyruszysz w wakacyjną podróż, ale już teraz możesz delektować się wyjątkowymi, egzotycznymi smakami limitowanej edycji galaretek Fresh & Fruity Exotic marki Wawel.

Linia galaretek nadziewanych Fresh & Fruity w okresie letnim została wzbogacona o wyjątkowe, zaskakujące smaki. Już wkrótce fani egzotycznych połączeń smakowych będą mieli okazję skosztować czterech tropikalnych wariantów Fresh & Fruity Extoic: soczystego mango z marakują, orzeźwiającego liczi z marakują, słodko-kwaśnej mandarynki i granatu oraz subtelnej papai z granatem. Te wyjątkowe smaki pysznych galaretek zabiorą Cię w podróż pełną słońca i beztroskiej chwili w letnim czasie.

Soczyście owocowe galaretki nadziewane Fresh & Fruity Exotic powstały z kompozycji naturalnych soków owocowych z pektyną, czyli naturalną substancją żelującą. Dzięki temu mają wyrazisty smak oraz idealną konsystencję.

Indywidualne pakowanie – sam zdecyduj, ile zjesz!
W okresie wakacji limitowana seria tropikalnych smaków Fresh & Fruity Exotic dostępna będzie w sprzedaży na wagę. Każda galaretka pakowana jest w indywidualną owijkę, co sprawia, że produkt zachowuje odpowiednią konsystencję, wysoką jakość i intensywny, owocowy smak.

Przekąska dla każdego!
Zabierz galaretki Fresh & Fruity Exotic jako przekąskę na letnie wycieczki, wakacyjne podróże czy czas odpoczynku na pełnej słońca plaży. To także idealna propozycja na słodki poczęstunek w czasie spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Jeszcze więcej lata i słodkości!
Do rodziny letnich egzotycznych galaretek Fresh & Friuty Exotic, na czas wakacji dołączą także galaretki nadziewane Fresh & Fruity Smaki Lata, inspirowane smakami letnich owoców. W ofercie na wagę znajdą się ciekawe połączenia smakowe: rabarbar z nadzieniem cytrynowym, winogrono z nadzieniem truskawkowym, morela z nadzieniem truskawkowym oraz jagoda z nadzieniem cytrynowym. Zaskocz znajomych nowymi smakami i poczuj, jak smakuje lato!