Linia czekolad Wawel Premium z nowymi smakami

Na odkrycie czeka pyszna odsłona Czekolad Wawel Premium i kolejne 2 smaki. Cała linia zachwyca nie tylko eleganckim designem opakowań, ale także bardziej aksamitną konsystencją, uzyskaną dzięki dłuższemu procesowi konszowania. Smukły kształt tabliczek z tłoczonymi wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki to gwarancja wyjątkowych doznań. Na niepowtarzalny smak czekolad Wawel wpływa oryginalna receptura, oparta na najwyższej jakości składnikach – duża zawartość ziarna kakaowego, brak oleju palmowego, zbędnych aromatów i sztucznych emulgatorów. Wyrazisty smak i charakter – sprawdź wszystkie 5 wariantów i zachwyć się nimi już dziś!

Nowa forma, najwyższa jakość

W ofercie Wawel znajdziemy 5 czekolad Premium dostępnych teraz w nowej odsłonie podkreślającej wyjątkowy charakter tabliczek. Wśród nich Gorzka Extra 90% cocoa, Gorzka Klasyczna 70% cocoa i Gorzka ze skórką pomarańczy 70% cocoa, a teraz także dwa nowe warianty: Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa i Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa. Głębie ich smaku zawdzięczamy dużej zawartości ziarna kakaowego oraz wydłużonemu procesowi uszlachetniania masy kakaowej. Wyróżnia je także doskonały i jednocześnie prosty skład – czekolady Wawel Premium, jak i inne produkty tej marki, objęte są projektem Dobre Składniki, dzięki czemu nie zawierają zbędnych dodatków, np. oleju palmowego, aromatów i sztucznych emulgatorów.

Wykwintne i pyszne

Nowa odsłona czekolad Wawel Premium to nie tylko klasyczny design opakowań – czyli ciemnobrązowa kolorystyka z elementami złota i elegancka matowa etykieta – ale też nowa forma samej tabliczki, smuklejsza i delikatniejsza, z widocznymi wypukłymi elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki. Aksamitną i wyjątkowo delikatną strukturę czekolady Wawel Premium zawdzięczają długiemu procesowi uszlachetniającemu masę, zwanemu konszowaniem. To wszystko, by uzyskać jeszcze gładszą, jedwabistą konsystencję. Czy tak samo jak my czujesz się zaciekawiony ich smakiem? Nie czekaj, sprawdź je już dziś i porusz swoje zmysły!

Czekolady Wawel z linii Premium

Gorzka Extra Premium 90% cocoa

Swój szlachetny, klasyczny i wyrazisty smak zawdzięcza szlachetnej odmianie kakaowca z wybrzeża Afryki (aż 70% masy kakaowej), a także Dobrym Składnikom – to ekskluzywna czekolada bez oleju palmowego, aromatów i E476, wyłącznie z tłuszczem kakaowym. Teraz dostępna w nowej odsłonie – zaskakuje odświeżone opakowanie i nowa forma tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki.
Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka ze skórką pomarańczy Premium 70% cocoa

Zachwyca idealnym połączeniem szlachetnej ciemnej czekolady z intensywnym smakiem kandyzowanej skórki pomarańczy. Znajdziesz w niej aż 70% masy kakaowej i tłuszcz kakaowy. Nie zawiera oleju palmowego, sztucznych aromatów i E476. Teraz dostępna w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu i z nową formą tabliczki z wypukłymi elementami i sygnaturą marki.
Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka Klasyczna Premium 70% cocoa

Wykwintna Czekolada Premium ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki, zawiera aż 70% masy kakaowej. To szlachetna czekolada z tłuszczem kakaowym, bez oleju palmowego, aromatów i E476. Odkryj ją w nowej odsłonie – w odświeżonym opakowaniu, ale także z całkiem nową formą tabliczki – smuklejszą i delikatniejszą, z tłoczonym wzorem ziaren kakaowca i sygnaturą marki Wawel.
Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka z cząstkami miętowymi 70% cocoa

Zachwyca atrakcyjnym połączeniem smakowym wytrawnej gorzkiej czekolady 70% cocoa z oryginalnymi dodatkami – delikatnie chrupiącymi cząsteczkami miętowymi, które zapewniają subtelny, łagodny smak i odświeżający zapach mięty. Eleganckie opakowanie, bardziej aksamitna konsystencja dzięki dłuższemu procesowi konszowania, a także smukły kształt tabliczek z elementami ziaren kakaowca i sygnaturą marki – to nowa propozycja w linii Premium od marki Wawel. Czekolada objęta projektem Dobre Składniki – bez oleju palmowego, sztucznych aromatów i E476. Pycha!
Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł

Gorzka z drobinkami kawy i ziarna kakaowego 70% cocoa

W tej wykwintnej czekoladzie Premium znajdziesz aż 70% masy kakaowej
ze szlachetnej odmiany kakaowca z wybrzeża Afryki oraz chrupiące i aromatyczne drobinki ziaren kakaowych. Nowa czekolada Wawel Premium wpisuje się w ideę Dobrych Składników: nie zawiera oleju palmowego, barwników i sztucznych aromatów, z naturalnymi cząstkami kawy i kakao. Doskonała propozycja do kawy. Sugerowana cena detaliczna: 6,90 zł