Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem!

Już 2 czerwca w Krakowie, podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity będzie miało miejsce wyjątkowo słodkie wydarzenie. Tego dnia marka Wawel wspólnie z uczestnikami Festiwalu podejmie słodką próbę pobicia Światowego Rekordu Guinnessa w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Serdecznie zapraszamy! Pokażmy, jak jest nas dużo – będzie naprawdę słodko.

Bijemy słodki rekord

Marka Wawel ma wyjątkową propozycję dla wszystkich fanów słodkości z Krakowa i nie tylko! Już 2 czerwca, podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, w Centrum Sportu Parkowa, przy ulicy Parkowej 12A, od godziny 14:00, marka razem z podopiecznymi Fundacji „Wawel z Rodziną”, a także z innymi uczestnikami Festiwalu podejmie próbę zdobycia niezwykłego rekordu Guinnessa – w jednoczesnym otwieraniu słodyczy. Słodkości Wawel, które będą otwierane, by pobić ten rekord to pyszne owocowe galaretki Fresh & Fruity, których z pewnością nie zabraknie na tym niezwykłym wydarzeniu.

Moc kolorowych atrakcji

Na miejscu na wszystkich czeka słodka strefa Wawel, a w niej wyjątkowe atrakcje: Trampolina Fresh & Fruity, na której można skakać do woli i obsypywać się kolorowym pudrem, Krówkowa Zagroda – idealna na chwilę odpoczynku, a także marka Tofflairs, która w ramach akcji Free Hugs będzie namawiać do przytulania oraz Strefa Żelków, w której będzie można wystartować w wyścigu w workach i zdobyć nagrodę – strzał z kolorowej bazooki! Moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji czekają także w Wawel Trucku. Pierwsza tego typu interaktywna ciężarówka zaparkuje na terenie Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, zapewniając niezapomnianą zabawę i oczywiście słodycze dla każdego, kto odwiedzi jej wyjątkowe wnętrze.

Zapraszamy – to będzie naprawdę słodki dzień!

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym TVP 3 Kraków.

Kiedy?

2 czerwca – podczas Festiwalu Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w słodkiej strefie Wawel.

Miejsce?

Kraków – Centrum Sportu Parkowa, ul. Parkowa 12A

Godziny?

14:00-16:00

Więcej szczegółów dot. wydarzenia na stronie: https://pl-pl.facebook.com/WawelSlodycze