Ponadczasowy styl i niepowtarzalny smak – czekoladka Danusia w nowej odsłonie!

Każda kobieta może wyrazić siebie na wiele sposobów – są jednak cechy, które pozostają ponadczasowe – styl, elegancja, delikatność… Taka właśnie jest kultowa czekoladka Danusia marki Wawel. Teraz , do klasycznego czekoladowo-orzechowego smaku, dołączył zupełnie nowy – Gorzka Pomarańcza. Słynna czekoladka, niezmienna w smaku od 100 lat to prawdziwy klasyk z romantyczną historią w tle.

Teraz kultowa czekoladka marki Wawel zyskała odświeżone opakowanie i, obok klasycznego, drugi zmysłowy wariant smakowy. Danusia – Gorzka Pomarańcza to delikatna czekolada o pobudzającym, oryginalnym smaku. Odświeżony design opakowań podkreśla ich atrakcyjny i niepowtarzalny styl. Kusi także receptura – czekoladki nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Dobre Składniki to gwarancja doskonałej jakości i dobrego smaku.
Recepturę czekoladki Danusia, ponad 100 lat temu opracował sam właściciel fabryki, Adam Piasecki,
a wszystko wskazuje na to, że inspiracją była… kobieta! Czekoladka ma w sobie niepowtarzalny styl, wdzięk i elegancję, a jej smak zachwyca do dziś. Niezmienna i ponadczasowa kwintesencja kobiecości – taka jest właśnie Danusia!
Więcej informacji na temat historii czekoladki Danusia znajdziesz na:
https://www.wawel.com.pl/danusia/

Danusia, tak jak i inne słodycze Wawel, objęta jest programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie. Rejestrując się na www.sercerosnie.com.pl i wpisując kody z opakowań czekoladek oznaczonych serduszkiem, pomagamy! Konsumenci mogą przeznaczyć 50 groszy z zakupu każdego produktu na pomoc wybranym organizacjom charytatywnym.