Press office

Najnowsze
wiadomości

Absolvent Talent Days w Krakowie zakończone – dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za spotkania i interesujące rozmowy, które odbyliśmy podczas ATD w ICE w Krakowie. Cieszymy się, że słodycze i gorąca czekolada w niecodzienny sposób podkreśliły wagę rozmów o zawodowej przyszłości i możliwościach rozwoju w Wawelu. Do zobaczenia podczas spotkań rekrutacyjnych w Zakładzie Produkcyjnym w Dobczycach 🙂

Read more
26 Mar 2018

Wawel na Targach Pracy Absolvent Talent Days!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Pracy Absolvent Talent Days w ICE w Krakowie w dniu 20.03.2018. Przy gorącej czekoladzie i słodkich pysznościach porozmawiajmy o możliwościach rozwoju zawodowego w naszym ultranowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym w Dobczycach k. Krakowa.

Read more
16 Mar 2018

Wawel wśród najsilniejszych marek w Polsce

Marka Wawel znalazła się na 18. miejscu w rankingu 100 najsilniejszych marek na polskim rynku w 2017 roku, przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita. Wawel jest również drugim najcenniejszym brandem w sektorze Słodyczy i lodów.

Read more
27 Feb 2018

2 500 000 zł od marki Wawel na cele społeczne dzięki zaangażowaniu konsumentów

Dzięki zaangażowaniu konsumentów pierwszy etap akcji społeczno-konsumenckiej „Serce Rośnie” firmy Wawel zakończył się sukcesem. Udało się jeszcze przed planowanym terminem w wirtualny sposób nakleić aż 2,5 miliona serc, co oznacza, że Wawel przeznaczy 2 500 000 zł na cele społeczne. Wnioski? Polacy chcą pomagać. Teraz, w drugim etapie akcji, to również konsumenci będą decydować, jakiej wysokości kwoty trafią od Wawelu do poszczególnych organizacji charytatywnych.

Read more
26 Feb 2018

Wawel rozda 40 ton galaretek w akcjach konsumenckich

W trakcie kilku akcji konsumenckich marka Wawel rozda klientom wybranych sieci handlowych i sklepów ponad 40 ton galaretek Fresh & Fruity. Pierwszy event był słodkim gestem wobec konsumentów przygotowanym z okazji święta zakochanych. Akcja miała na celu promocję programu społeczno-konsumenckiego marki pod hasłem Serce Rośnie. W przygotowaniu kolejne samplingi w marcu i kwietniu.

Read more
16 Feb 2018

Subscribe to newsletter and receive latest news about promotions and new products.

Clicking on Save, I agree to receive marketing messages.