Sklepy i kawiarnie
dobrych produktów

Słodkie niespodzianki, radosna atmosfera i nowoczesne wnętrza – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić sklepy firmowe Wawel.

Naszym celem jest wprawienie Was w dobre samopoczucie - robimy to na co dzień, produkując wyjątkowe słodycze. Wiemy, jak ważne są chwile przyjemności, dlatego z myślą o ich celebrowaniu stworzyliśmy sieć sklepów firmowych Wawel, w których pijąc pyszną gorącą czekoladę i robiąc słodkie zakupy, możecie poczuć się dobrze.

Każdy z naszych sklepów to miejsce wyjątkowe, w którym tradycja i kunszt wyrobu łączą się z nowoczesnym wnętrzem i przyjazną atmosferą. W ofercie sklepów, obok czekolady na gorąco, znajdują się także wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży, m.in. czekolady z wizerunkami i symbolami polskich miast, konfitury z czekoladą Wawel oraz fantazyjne zestawy prezentowe, które obsługa sklepu przygotowuje na życzenie Klienta.

Rozsmakuj się

w naszych kawiarniach

Słodki Wawel Kraków

Słodki Wawel Zakopane

Sklep internetowy

Chcesz wprawić kogoś w dobry nastrój, okazać wdzięczność lub sprawić by poczuł się wyjątkowo? Zapoznaj się z unikalną ofertą sklepu internetowego Słodki Wawel i podaruj komuś oryginalny kosz słodyczy jeszcze dziś!

Indywidualne zamówienia

Znajdź sklep


Zapisz się na newsletter i otrzymuj najświeższe informacje o promocjach oraz nowych produktach.

Klikając zapisz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.